SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podrażnione sutki oceńcie sytuacje...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
nie wiem w ****zie mam to mam wieksze problemy niz tweardy sutek wiekszy i tka juz chyba nie urosnie

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
hehe krótko i na temat ale mnie w ****u to niepokoi jak podraznie to czuje sutki jakby szczypały albo ja juz przewrażliwiony na tym punkcie, zaczekam jeszcze pare dni poobserwuje jak nie nasili sie to**** w to a jak bedzie gorzej wrzuce tamoxifen do ustąpienia dobrze gadam?

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-04-12 19:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
E, suty mam identyczne. Niczego Tu nie widzę. :D Poczekaj trochę, jak swędzenie nie minie to wtedy możesz coś z tym zrobić. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
za*** se duze dawki witaminy b6 10ciokrotnie wieksze niz zalecaja mi nie pomoglo w sumie ale moze tobie cos da

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
kolejny dzien minął bez żaadnego swędzenia chyba sobie wkreciłem puki co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
































podbijam temat bo zauwazylem ze z dnia na dzien coraz gorzej podraznione mam sutki swędzi i boli jak dotykam, nie chce zeby było za poźno na tamoxifen i zrobiłem mały trik ze zdjęciami jak dam flasha w aparacie to widac jak przy sutkach sie odkłada tłuszcz zerknijcie na to, zacząłem 4 tydzien deka250mg/ew + enan(iran)250mg/e4d

nie jest tu za pozno na tamoxifen? moim zdaniem to gino jak sam****

no i takiego gowna nigdy wczesniej nie mialem ale nic nie swedzialo nie draznilo w poprzednim cyklu a byl on rok temu, tyle ze jakiegos guza pod sutami to mam juz od 16-17 lat nie powiekszal sie caly czas jest taki sam
Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-04-27 11:56:17

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-04-27 12:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2584
uwierz mi ze poczujesz kiedy bedziesz miał gino w okolicy sutka wyjdzie guzek wyczuwalny pod sóra.. bedzie delikatnie bolał, nie musza cie swedziec w tym czasie suty czy piec... obserwój jak sie pojawi odrazu 40mg tamo do konca cyklu

yo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
ja na******lam 200mg prolki co 4 dni i nic niemam jeszcze do tego m drol,wez tamoxa jak pisza 40mg co dzien i zobacz czy ustepuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
no o to chodzi ze jakies tam są guzy wielkosci monety 1gr caly czas o tym pisze tylko teraz sami widzicie jak by zwis sie robi z tego sutka to walic juz dzis 40mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
wal od razu 40 dawka uderzeniowa i krecisz ja az ustapia bole i guzek sie zmniejszy wtedy krecisz 20 mg podzielone dawki lub razem by to utrzymac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl prosze o pomoc w doborze środków

Następny temat

Duranox, FML

WHEY premium