SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące sutki - Olać i wjeżdżać na bombę ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Witam w grudniu skończyłem cykl na PH - Sus 500 i M-drol, odblokowałem się, wszystko było elegancko, później święta no i trochę pochlałem jakieś 6 dni na ostrej fazie no i jak już wytrzeźwiałem, podczas kąpieli wyczułem, że bolą mnie delikatnie sutki podczas dotykania... Lewy mocniej, prawy słabiej no i tak już 3 tygodnie się utrzymuje ten delikatny ból (tylko gdy dotykam)

Robić coś z tym ?

Chciałem zapodać Mete i Propa.. Ale już sam nie wiem.

Zmieniony przez - Gel_Shock w dniu 2010-01-18 18:54:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90
witam! od roku nie biore koksow i po jakis 2 mieciacach od tamtego momentu zrobily mi sie guzy pod sutkami. gdy jest zimno sutki staja sie normalne,a i gdy dotykam to mnie nie bola. nie wiem jak to leczyc dokladnie, mam zamiar wziac tamoxifen z firmy APXlabs. co mi poradzicie?? u lekarza juz bylem ale taka sluzbe zdrowai mam gdzies. aha i od tamtego momentu nic nie biore czyli jakies 9 miesiecy. prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24547 Napisanych postów 68238 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538312
do endokrynologa idz, nie rob cyklu

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
myśle że sobie wkręcasz ale uważaj. Ja bym walnął tamoxa do ustapienia bólu no i potem zapodal cykl trzymajac pod ręka nolve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Nie no nie wkręcam, potrafie rozpoznać ból

W jakiej dawce ta nolva ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
hmm a jaki odblok robiłeś?

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
ATD 50 mg Ed przez 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
myśle że 25 mg by wystarczyło a na początku przez pierwsze dni po 50. Wydaje mi się że jednak wkręcasz sobie faze z tym gino. Ale ATD ma działanie jako AI i podkręca teście wiec jedyną możliwościa jest to że dawka była zbyt duza dla Twojego organizmu co podkreciło tescia ale mogło przy tym nastapić przyblokowania estro (który też jest w odpowiedniej ilosci w męskim organiźmie) który po skończeniu ATD podskoczył w zwiazku z wahaniami hormonalnymi..

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Nie, nic nie wkręcam, dociskając palcami sutków, czuje ból, taki jakby pieczący ból.

Może narazie Vit b6 się przytakować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
ja bym przez 1 tydzien pojechał dawka 30mg a potem do końca 20mg aż do ustąpienia bólu. Ponad to zażywaj 1000mg wit E codziennie przez czas brania nolvy. Możesz też dorzucić novedex xt z gaspari, słyszałem że nibo ma działanie antyestrogenowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łykaj b6.

ja po cyklu z m-drola odblokowalem sie clomidem (12tab) + oszamałem słoik novedex xt.

Cycki mnie bolały. teraz tylko jeden lekko czuje.
łykam b6. jest troche lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Jaką tą b6 łykasz ? I w jakich dawkach ?

Gruby: Dzięki, sog poleciał

Zmieniony przez - Gel_Shock w dniu 2010-01-18 20:30:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc

Następny temat

sterydy apteczne

WHEY premium