SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podnieisienie libido za pomocą koksu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Witam forumowiczów.

Temat nietypowy chociaż napewno już sie przewijał. Celowo zadaję pytanie tutaj bo jeśli w innym dziale polecą mi ZMA to dziękuję.
Chodzi o to, że generalnie nie chce mi się ruchać, normalnie nie czuję takiej potrzeby co w moim wieku 33 lat jeszcze nie powinno następować. Jak już "muszę" (k***a naprawdę tak napisałem?) to mam obawy czy podołam zadaniu. Masakra jak to mówi młodzież.

Od paru lat nie biorę żadnych SAA, wcześniej brałem wszystkie proste rzeczy typu meta, prolka, propek, omka, wino - jak każdy. Zawsze odblok i zawsze wszystko OK tak więc nie ma mowy żeby nagle mnie coś dopadło po 2-3 latach.

Gdzieś od miesiąca tak mam i aktualnie zakupiłem arrgininę, tribulus, ZMA i od jutra zaczynam wszystko ładować i może mi się polepszy, ale I TUTAJ PYTANIE co jakbym tak "rekreacyjnie' strzelił sobie Propionat? nie w normalny sposób czyli EOD, lecz tak co tydzień igiełka na polepszenie tego i owego?
A może znacie jakieś działające środki apteczne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Na napięcie przedmiesiączkowe? :) dobra kupuje jutro. Jak ktoś zna jeszcze inne wynalazki legalne na napięcie przedmiesiączkowe to piszcie i też kupię.

wit B6 600-800mg? rly??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
kup proviron i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
właśnie chciałem jeszcze dopisać, że może po prostu Prolongatum w jakichś malutkich ilościach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
albo Undestor?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Każdy test podbije Ci mocno libido, proviron - jak pisał Flex - to też dobra opcja, wszak to kultowy lek potencjalnych tatusiów.
Tak tak ogólnie to mimo wszystko polecam Ci zrobić sobie badania, przynajmniej: testosteron całkowity, estradiol i ja bym jeszcze sprawdził kortyzol - może masz spadki na tle stres, zmęczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
Dokladnie zacznij od badan
Test
E2
Prl
Progesteron
Bo moze tutaj jest problem i jak prl w kosmosie to test tez nie pomoze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Dzięki za odpowiedzi. Jutro rzeczywiście pójdę do lekarza rodzinnego, może dostanę skierowanie na diagnostykę albo przynajmniej skierowanie do urologa, przy czym z tego co się szybko zorientowałem to terminy są ponadmiesięczne 0_0 Czyli na razie Proviron odpada, bo nie chcę zafałszować wyników, może później uda się go legalnie kupić w aptece. Myślałem też o Johimbinie jako afrodyzjaku (a przy okazji popalić tłuszczyku) ale też się wstrzymam. Proszę jeszcze o radę. Jeśli okaże się, że termin do lekarza, który mi przepisze Proviron będę miał za np 3 miesiące to kupić sobie go wcześniej samemu? no przecież nie dam rady tak ch.ujowo żyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Badania prolki , estradiolu , testa i progesteronu robisz prywatnie nie są refundowane , tu wklejasz wyniki , a my Tobie podpowiemy co dalej, na wyniki czekasz jedną dobę góra.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Czyli już działamy konkretnie:
1. nie idę do lekarza pierwszego kontaktu
2. idę od razu do diagnostyki
2.1 i tu pytanie czy to jest robione z krwi czy z moczu bo jak z moczu to muszę sie zaopatrzyć w fiolkę bo to pewnie z samego rana trzeba. Krew to domyślam się, że na czczo.
3. może poczekam na dzień po dniu nietreningowym, czyli na piątek?
3.1 choćby z tego powodu, że jakbym poszedł jutro rano po taaakim masakrycznym treningu nóg jak dzisiaj to przecież katabolizm wyjdzie z szafy i mi zje mięśnie! :)
4. FT i TT robi się osobno czy to jest jedno badanie?
5. po otrzymaniu wyników polecam się w ręce opatrzności forumowiczów

tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wszystkie pytania na tak. Na badania zrób sobie w piątek jak tak tobie pasuje w pon wkleisz wyniki. Jeszcze odnośnie twoich pytań w labie o wszystkim cię poinformują co potrzebujesz, idziesz dzień wcześniej i wszystko Tobie w recepcji wytłumaczą.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
Ta daaa! a oto i wyniki.
Tak jak zasugerował na początku (no już nie cofnę zobaczyć, który z forumowiczów) ktoś i tak jak sam już rozkminiłem po przeczytaniu całego internetu THE WINNER IS prolaktyna!

no i co robimy bo widzę, że ją wyj**ało dobrze w górę



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino+Joha

Następny temat

przechowywanie saa

WHEY premium