SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszenie masy w SW za pomoca sterydow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Grappling.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
Witam.
Kolega chcialby zwiekszyc mase startowa z 77 na 88 poniewaz wazy normalnie 81 kg a ta waga jak wiadomo w zawodach SW jest ni w dupe ni w oko.
I zdecydowal sie na pomoc sterydami, poniewaz kreatyny i inne odzywki nie odnosza skutku przy takim nawale cwiczen w parterze...
Co nalezaloby wziac zeby nie byc wielkim okraglym balonem i zachowac sprawnosc...?
Juz odrazu mowie ze przeszukalem dzial w poszukiwaniu tego tematu a do dzialu doping napisze w drugiej kolejnosci lub poprosze moda o przeniesienie bo uwazam ze tamtejsze opinie i rady (nie umniejszajac im) moga byc bledne jesli chodzi o SW, gdyz w 99% odnosza sie do statycznego podnoszenia ciezarow co jest zupelnie innym sportem.
pozdrawiam i dzieki z odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie mam pojęcia o dopingu, ale wiem, że czego by twój kolega nie wziął i zwiększy swoją masę na szybko, to raz, że będzie bardziej ograniczony ruchowo, a dwa, że dużo straci na szybkości i raczej "troche" na kondycji.

Temat ogólem do działu Doping.

Tak, na marginesie, to szkoda, że sport na wyższym poziomie często równa się doping Jaką satysfakcję będzie miał "twój kolega" jak nawet wygra zawody? Z całym szacunkiem, ale dla mnie by to było nic nie warte...

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-09-24 12:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
niestety nawet z tego co ja widze to koksuje wiekszosc na zawodach nawet amatorskich...
juz nie wspominajac o poziomie UFC czy Pride bo tam to nie istniejesz bez koksu.
smutna prawda ale jakos daja rade wiec moje pytanko jak i czym daja ta rade :) hehe wlasnie najpierw chcialem zasiegnac opinii w tym dziale gdzie na pewno sa tacy graplerzy ktorym nie jest obca igla, a jak to nie da rady to pojde do dzialu doping. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mi nie jest obca igła. Właśnie zaaplikowałem sobie w brzuch 0,3 ml fraxipariny - leku przeciwzakrzepowego stosowanego przy załamaniach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Jak bardzo trzeba byc glupim, zeby wybrac akurat sterydy i to dla 5 kilogramow miesa.... To jest myslenie 15 latka.

Zwiekszenie masy o te kilka kilogramow nie powinno byc wiekszym problemem stosujac odpowiednie cwiczenia i diete.
Zawsze sie oplacalo byc lekkim i silnym. Zawsze umiejetnosci techniczne sa wazniejsze od reszty, bo sila minie, a technika zostaje.

Rozumiem, ze pytanie winika z faktu, ze kolega chce startowac na eliminacjach ADCC w polowie pazdziernika. Zalosne.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
to jest tez moje zdanie ze technika ponad mase... waze 77, sparrowac moge ponad pol godziny bez przerwy i nie chce tyc, ale gusta sa rozne przeciez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Szybkie nabieranie masy ma jedna, bardzo istotna dla sportowaca wade: sciegna i wiezadla wzmacnaja sie bardzo wolno i zadna chemia nie ma na to wplywu. W efekcie sa bardzo przeciazone i latwo o kontuzje. W BJJ i SW pewnie nastapi to predzej czy pozniej.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
to jest zwyczajne ordynarne oszustwo. kolegą się nie zasłaniaj, tylko bierz się do treningów

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2008-09-24 14:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Źle koleś kombinuje, niech zrzuca nie dobudywuje.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Nie demonizujcie tych sterydów bo:

a) nic nie zwojujecie, bo ludzie i tak biorą
b) biorą bo wiedzą, że działa

Mam wielu znajomych, którzy brali i biorą niedozwolone wspomaganie, no i cóż ... są przyrosty. Zyskują w cyklu po 20-30kg w boju, na macie potem widać efekty.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
grimper - zwiększona synteza kolagenu jest możliwa na różnych SAA i ma to wyraźny wpływ na ścięgna itd.

https://www.sfd.pl/Sam_testosteron_->;_duże_ryzyko_kontuzji_art_-t171480.html 

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stymulator chormonu wzrostu+kreatyna??????

Następny temat

M-drol -> H-drol -> Cissus-drol

WHEY premium