SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciaganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
Toysy dlugo ciwiczyles przy tym z pomoca ? czy moze odrazu sam sie probowales podciagac??? mam rozpiske na drazek -cw.co 2 dzien i tylko w dniu z asekuracja ale cos mi sie wydaje ze jeden dzien to bedzie malo jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
Mam do was straszna prosbe.Zostal mi tylko 1 miesiac na przygotowania a dalej jest lipa z podciaganiem. Jakby ktos mogl rozpicac mi cwiczenia na wzmocnienie plecow pod katem podciagania.Bede niesamowicie wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
robienie pompek pomagapompki zwykłe i francuskie

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
pisałes wczesniej ze testy masz w pazdzierniku wiec dlaczego miesiac ??? cwiczyłes ?? i co ??? zadnych efektów ?? ile razy podciagałes sie wczesniej a ile teraz ??? napisz plan jakim cwiczyłes ostatnio

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja to tylko sam ćwicze bez żadnej pomocy .. bo mam domową siłkę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ćwiczenie na plecy na drążku to żadna filozofia::

podciągasz się szerokim uchytem, nachwytem . przy czym starasz się aby jak najmniej pracy wykonywały bicepsy,, musisz skupic się na pracy pleców (jeśli to plecy chcesz ćwicyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
mialy byc pozniej ale sie wszystko pozmienialo... cwiczylem ogolnie na silowni kazda partie 1 w tygodniu a teraz sie okazalo ze czas sie wykruszyl i jest lipa.Podciagalem sie 3 razy i na tym koniec - chyba mam dupe za ciezka:P.mam zamiar teraz biegac zeby troche kondyche wzmocnic i moze cos zrzucic ciala - bedzie lzej. A co do tych cwiczen to cwiczyc przedewszystkim na najszerszy grzbietu?? czy dolaczyc do tego jeszcze bicepsy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
no zależy co chcesz lepiej rozwinąć, można raz tak a raz tak

, a co do tych ćwiczeń to po mojemu to trochę za mało ćwiczysz... RAZ w tygodniu?? weź sie do roboty!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
"16 razy po dwoch tygodniach, a wczesniej ani razu "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 361
chodzilo mi o to ze kazda partie ciala raz w tygodniu, cwicze 3 razy co 2 dzien ...Biliwiget a ty jak cwiczyles ?? tylko podciaganie??



Zmieniony przez - Rekken w dniu 2006-07-12 21:22:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja opowieść na masę

Następny temat

Prosto w krocze-Dla nowych

WHEY premium