SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zastrzyku z sustanonu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie prawda ze zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak nie boli to fake
Otrzymujesz Złotą Łopate za odkopanie tematu sprzed lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
odkopalem bo sie nie znam przyznaje bez bicia a na tym forum zawsze szukalem info. mam nadzieje ze mam dobra suste a nie jakas lipe bo ostatnio trafila mi sie lipa deka i po kuracji bylo ehh . teraz ta suste mam opcje lapac szybko tylko czy to jest to . za chwile wstawie foto tylko niewyrazne lekko bo nie wiedzialem ze moj tel nie ma wyostrzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
zalosne , zdjecie rozmazane na maksa z bliska ,wiec bede musial wstawic za kilka godzin z innego tel. Jest ktos w stanie powiedziec po samych numerach cos o tej suscie?
Pamietam ze kiedys jak sie wbilo suste to na dupie nie dalo sie usiedziec .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Dobrze ostatni raz zapytam ... chodzi o to ze moge ja brac po 5 w paczce i jesli to fake to mam inne zrodla i ta oleje . ale nie chce tracic czasu na jakis propionat czy co by to nie bylo . Jesli moge to jakos sam sprawdzic to wyjasnijcie jak .
Z gory Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wbijając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
zdenerwowalem sie bo zdaje sie ze to lipa jest...
jeszcze raz podam Nr. 520257XV
ehh pechowy jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
ktos cos moze powiedziec??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Czlowieku bol nie jest wyznacznikiem dzialania. Wbijaj,zrob badanie tescia i po sprawie. Starszego tematu juz nie mogles odkopac....

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
LegLock
ktos cos moze powiedziec??


Tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b50 w grecji

Następny temat

prosze o pomoc w ułożeniu cyklu przedbardzo waznymi zawodami

WHEY premium