SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol po zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
Po strzale testosteronu
zrobila mi sie opuchlizna w okolo miejsca po zastrzyku i dretwienie ,czuje jakby naszlo woda kluje sie w triceps.Czy moze ktos mi pomoc,ledwo co ruszam reka.opuchlizna kolo tricepsa zaczyna schodzic do przedramienia i dlon zaczyna mi dretwiec.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Jak masz ciepłe miejsce iniekcji to pewnie zrobił się tam stan zapalny. oprócz środków i dawek, które Ci koledzy wyżej zaproponowali możesz spróbować miejscowo również okłady z kwaśnej wody (lub wodę z sodą) robiłem tak w przeszłości jak miałem po zawodach w mięśniach właśnie stany zapalne. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
spróbuj z wyszukiwarką
oraz następnym razem wbijaj w bardziej normalne miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
dzieki kolego za rade tylko co teraz z tym fantem wiszukiwarke patrzylem i nic nie znalazlem na ten temat co do tego przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ile czasu mineło po inj ? ile ml tam wbiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
w srode walilem nie czulem bolu na dtrogi dzien zaczelo bolec teraz opuchlizna schodzi na lokiec miece jet mocno zaczerwienione i lekko deretwieja mi palce i to zaczerwienione miejsce wydala duzo ciepla
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
co wbijales? jaka firma? ile ml? jaka igłą??

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
miejsce dobrales sobie konkretne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
naproxen w tabsach weź,powinno pomóc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
sprzet Supertest 250 wyprodukowany w uk sprawdzony przez znajomych ilosc jaka wbilem 1 ml igla 05 warunki sterylne zastrzyk robila mi doswiadczona osoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
przyczyn może być wiele,kolejną iniekcję rób w lepiaj pasujące do tego partie.teraz jak coś to właśnie jakiś naproxen w tabsach działa przeciw bólowo i przeciw zapalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
jeszcze bym zrozumiał w trica wbić środek na bazie wody ....
supertest z tego co pamiętam miał choojowe opinie
spróbuj jak Lodzianin czegoś przeciwzapalnego - możesz robić również okłady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Wiek

Następny temat

Cykl po 5 latach

WHEY premium