SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po jakim czsie zaczyna działac kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Zależy, ile gram zacząłeś brać od samego początku i od kiedy. Na opakowaniu kreatyny firmy trec (http://www.trec.com.pl) jest napisane, że cykl, przy stosowaniu masy nasycania i podtrzymywania trwa 42 dni (250g kreatyny).

LouRaider

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2554
mam kreatyne prolqb 300 gram
3 dni brałem po 25 gram pózniej po 10 dzis jest 9 dzien i nie czuje sie zbytnio spompowany wczoraj siły poczułem
ale kiedys jak brałem hi tec to rano wsawałem i czułem opiete ciało jak pieron

lubie tez fifinki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
To jeszcze zależy od organizmu, diety (!), jak ją przyjmujesz i jak ćwiczysz...

Zbieram sogi :)

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2554
to ciagnac raz 5 gram bede miał na duzej ale nieznaczy ze beda lepiej dziełac biore 10 dalej tak brac?


lubie tez fifinki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Po prostu bierz nie więcej jak 10 gram dziennie w fazie podtrzymywania. To nie ma sensu i nie bierz jednorazowo więcej jak 5g, bo nadmiar organizm i tak wydali...

Zbieram sogi :)

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
dzis 8 dzien cyklu na Creapure Ultimate , jak narazie zero przyrostów masy , siła lekko podskoczyła ale neiznacznie do tego biore jeszcze HMB z Olimpa oraz Zma wieczorkiem ; ) . Zobaczymy jak to sie dalej potoczy. Obym sie neizawiodł bo na Hi -tecu szybciutko masa podskoczyla a tu narazie nic ;)

Na czysto bez koksu :)

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2554
mysle ze ci pójdzie mi cos sie troszeczku poprawiło
badz dobrej mysli mnie to ten stres zrzerał ale teraz nie mysle tyle bedzie =my wielcy jak tak wielcy jak ms.olimpia!!!! pozdrowienia byki!!!mysl ze kreatyna zaczyna działc dopiero po 2 tyg tak fes

lubie tez fifinki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Aleoha - nie spodziewaj się szybkich efektów po HMB, ale za to jak się już pojawią, to będą porządne :). Minimum 3 miechy stosowania tego suplementu, aby to w ogóle miało jakiś sens.

Zbieram sogi :)

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
3 tydzien stosowania dokladnie to 3 tydzien i 2 dzien ;) a efektow niema masa nic neiposzla czy uwazacie ze kreatyna bez fazy nasycania dziala dopeiro pod koniec cyklu ?? bo sie denerwowac zaczynam ;)

Na czysto bez koksu :)

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
U mnie bez fazy nasycania zwiększyła się tylko wytrzymałość ale siła raczej nie...

Jeżeli moja odpowiedź wydaje się Tobie wartościowa, to kliknij w prawy dolny róg tego posta w napis "czytelnik działu". Dzięki :)

Enemy of my enemy is my friend.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

link do artykułu o prohormonach:))

Następny temat

Ovopol

WHEY premium