SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po cyklu z jablczanem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
Jak w temacie, chce zrobic lepsza rzezbe, zastanawiam sie nad l-karnityna i cos pompujacego w czasie treningu. Oczywiscie bialko do tego i jakas dextroze. Licze na wasze podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
dexo możesz z miejsca odpuścić
l-karnityna - bardzo słaba rzecz, imo szkoda kasy, lepiej kupić 5 kg kurczaka
Pomper - to już zależy od ciebie, kawa przed tren. nie wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
hmm dexo+bialko po treningu chyba nie jest zlym polaczeniem, kawa nie dziala jak pump, po co mi kurczak zamiast l-karnityny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
ponieważ dieta to 99% redukcji ?
odżywki to zaledwie malutki procencik przy całym cyklu.
Jak pisałem na dexo szkoda kasy, białko jest ok, zamiast dexo lepiej zarzuć bcaa.
Kawa działa jak pump, dodaje energi pobudza, myślisz że pumpery robią coś więcej ? nie sądzę.
Możesz kupic osobno beta alanine, jeden ze składników który serio działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
spoko, dieta jest. bcaa tez jest w planie. no kawa pobudza ale nie daje pompy na silce, sklad pompera jest calkowicie inny niz sklad kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
nie pisałem że kawa ma taki sam skład jak pomper, ale pomper opiera się na działaniu kofeiny + jakieś pierdoły
zrobisz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
pytam o rade i pomoc w doborze odzywek ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
ghotic666 jak się nie znasz to nie wprowadzaj ludzi w błąd. jakby no boostery działały tak jak kawa to nikt by ich nie kupował, bo taniej wychodziłaby kawa. Co do autora. Sporo jest stacków przed treningowych. Xpand, shock therapy, no-xplode, storm, animal. Poczytaj trochę i znajdź jakiś dla siebie. Pozdrawiam! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1189
nie wiem jak ty radhino ale ja w swojej karierze zjadłem sporooo odżywek więc co nie co mogę powiedzieć.
Prosty test, po 1 kapsie kofeiny (300 mg) czułem się tak samo jak po WF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
czuc to nie znaczy ze beda efekty.... to ma byc cykl po cm3, delikatna redukcja i rzezba prosze o rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4880
typowe dp[alacze przedtreningowe nie daja wiecej efektow jak chwilowa pompa i pobudzenie na treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dymatize viper

Następny temat

HMB BOLON WARTO BRAĆ ? CZY LEPIEJ COŚ INNEGO ?

WHEY premium