SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


VLAD.IV masz podejście do kobiet
dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja również dziękuję...nie wiem, ile lat ma Twój Tygrys, ale jeżeli nie popadnie w mannię "im więcej i im częściej tym lepiej" w którą często popadają młodzieńcy, to można naprawdę dość bezpiecznie z tym żyć.... to wcale nie jest aż tak szkodliwe (przynajmniej krótkoterminowo) jak to by się mogło wydawać...jeżeli ktoś ma głowę na karku i wie co ro bi i jak robi...to raczej wszystko powino być ok...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tygrysek ma 29 lat, ale przecież mężczyźni zawsze są dziećmi


do banaMI: na forum nie możesz mi tego powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Jejku dziekuje,ze ja mam te pytania juz za soba.Zrozumialam,ze dla faceta sterydy jak i silownia to tak jak dla lasek poprawa swojego wygladu.Ja tez lubie sobie pocwiczyc na silowni i wiem co to za frajda,ale ja to ja i cwicze nie po to zeby byc duza tylko miec ladna figurke,a u facetow jest troszke inaczej,bo oni chca byc DUZI i tego juz nie zmienimy-jedna maja dobra genetyke,inni musza siegac po koksy itd.
Tez prosilam naszych kochanych facetow z DOPINGU o pomoc(i mi naprawde duzo pomogli)ale nie ma co sie ludzic-teraz moda na branie jest i coraz wiecej ludzi bierze i to w bardzo wczesnym wieku.Nie mowie ze patrze na to z obojetnoscia ale staram sie rozumiec ich-chlopaki maja racje-po co laski chodza na solke,nalepiaja sobie tipsy,farbuja wlosy,odchudzaja sie itd-bo chca dobrze wygladac-i to nie znaczy,ze sa narcyzami-takie czasy-moze maja kompleksy,ze jak nie beda laleczkami to faceci nie zwroca na nie uwagi-podobnie jest z facetami-chca byc duzi-bo wtedy dobrze sie czuja-sa DOWARTOSCOWANI i dlaczego my laski mamy im to odbierac?Jego zycie-jego sprawa-jego zdrowie.Nie wiem czy jestes mloda-bo czytajac twoje wypowiedzi sa one troche dziecinne i zadajesz glupiutkie pytania oczekujac odpowiedzi takich jakie tobie pasuja-rzeczywistosc jest inna dziewczyno!A twoj"tygrysek"jesli bierze z glowa to ok,bo jego zdrowie nie jest mu obojetne no i ty tez nie.W sumie wiele osob bierze z glupoty,ale predzej czy pozniej konsekwencje brania beda...Pewnie zaraz wszyscy mnie zjada,ze udaje jakas madra,ale to mnie juz troche wkurzylo-bez kitu-zachowujesz sie jak ksiezniczka.Teraz wiem co wy sobie o mnie pomysleliscie jak ja pisalam takie posty-ufff dobrze,ze ja chociaz mam rozum i mysle glowka i trzezwo patrze na te sprawy....moze dlatego ze mam ze sportem wiele do czynienia i jako"sportowiec"inaczej patrze na te sprawy-ale wiadomo-inni to inni a bliska osoba jest dla nas najwazniejsza i nie mozna patrzec na to co robi z obojetnoscia...Tak czy inaczej to ON zadecyduje czy przestac brac czy nie-a nie ty
pozdrawiam
p.s.Jaaa chyba mialam wene tworcza

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"ale przecież mężczyźni zawsze są dziećmi" - kobiety uwielbiają taki texty, moja była żona uwielbiała tę frazę....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
teraz sie zacznie....



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl::..
..::: (E) http://www.ekwador.com.pl (E) :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
moja wypowiedź miała byc przed wypowiedza Vlada



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl::..
..::: (E) http://www.ekwador.com.pl (E) :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
dlatego była...

!!!MANIA KOKSOWANIA!!!
Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
wszystko jest kwestią perspektywy, z jakiej się patrzy
pomijając kwestię życiowych mędrcoow i geniooszy, ktoorzy zamiast ze opanowanie podstaw tej całej zabawy rzoocają się na środki dla prawdziwych twardzieli %) - problem stosowania bądź też nie zależy jooż od konkretnego indywiduum... każdy ma swooj rozoom

zresztą wszystko w granicach powiedzmy zdrowego rozsądku jest do zaakceptowania

aha &#8211; i tak jak moowiono wcześniej &#8211; doping nie tylko domeną mężczyzn &#8211; stosooją go roownież kobiety :) &#8211; także wasza wysokość ;) wnoszę o weryfikację sądu

btw
mam nadzieję, że nie zostanę od razu posądzona o aprobatę saa &#8211; spojrzenie czysto obiektywne ;)


>>ale przecież mężczyźni zawsze są dziećmi" - kobiety uwielbiają taki texty <<
nie wszystkie jednak się z tym zgadzają... niektoore kobiety też zawsze nimi pozostają &#8211; niestety :(



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-09-07 21:57:08

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Cieszy to ze sa jeszcze ludzie ktorze jeszcze potrafia wygladnac z klatki ktora sie nazywa "powszechna opinia".



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta szybko

Następny temat

Chcę być AGRESYWNY

WHEY premium