SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platfus

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
mam 16 lat i mam płaskostopie. Wydaje mi sie ze jest troche wiecej jak srednio zaawansowane bo jak ide do patrzac na slady stop to sa one ustawine prosto a nawet lekko do srodka
nie mam zadnych bolow ale czesto mi sie zdarza ze jak ide to pochylam sie do przodu albo kołysze sie na boki
czym moze byc spowodowane takie chodzenie bo mam jeszcze tak lekko powiększona lordoze ledzwiowa i moze to byc przez platfusa?

Ustąp by zwyciężyć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
nie mam zadnych bolow ale czesto mi sie zdarza ze jak ide to pochylam sie do przodu albo kołysze sie na boki

to chyba przez alkohol

od platfusa to raczej nie jest, chociaż specem nie jestem, może coś z błędnikiem ? ;)

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
to raczej nie przez platfusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
sorry ze ponawiam ale nie bylo mnie w domu
posmarowalem sobie stope farba i jak ja odbilem na krtce to wyszla cala
zaczalem cwiczyc, ale nie wiem czy kupowac wkładki ortopedyczne
raczej kupie ale musze konsultowac sie z lekarzem?

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
oczywiscie ze najpierw powinienes sie skonsultowac z lekarzem na dobre Ci to wyjdzie
A leczyles juz wczesniej to plaskostopie czy nie? bo wkladki to juz chyba dawno powinienes nosic zeby stopa mogla sie prawidlowo wyprofilowac

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
nosilem ale mialem przerwe jakies 5 lat
ale co on mi powie? bo jak bylem ulekarza gdzies w wieku 8 lat to on wtedy mi powiedzial zeby kupic takie wkladki ale nie mowil nic konktretnego. Nie moge poprostu wejsc do slepu i kupic tych wlkadek?

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
mozesz

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
to dlaczego napisales ze najpierw musze pojsc do lekarza?

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
bo teoretycznie powinienes, ale jesli nie chcesz to nie musisz, wkladek nikt ci nie zabroni kupic, dlatego napisalam ze mozesz :-]

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
a moze byc tak ze kupie takie ze mi nie pomoga a co gorsza zaszkodza?

Ustąp by zwyciężyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jeśli kupisz je sam lub zaleci Ci jej przypadkowy lekarz to jest duża szansa, że sobie zaszkodzisz. Płaskostopie powinno korygować się specjalnymi ćwiczeniami dobranymi przez specjalistę. Wkładki również powinien dobierać spec, ale z tego co wiem jest to nieco bardziej radykalny krok i być może na całe życie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zespół ciasnoty górnego otworu klatki piersiowej

Następny temat

spodnie nie do doprania?

WHEY premium