SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

placki z tricem i brzuszek.po 2 miechach na silce.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1008


i jeszcze jedna

trening
dieta
suplementy
cierpliwosc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wygląda to zle ładna masa nad którą musisz troche popracować tyraj wiecej brzuch i klatę łapska niezłe
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1008
dzieki stary.brzuch i klata to obecnie moj priorytem.

trening
dieta
suplementy
cierpliwosc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2175
Z metra cięty.


Niedługo będą wstawiać fotki "Mój prolog" albo "zastanawiam się poważnie by zacząć trenować, co myślicie?"

Czubeeeeeeeeeeek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1008
jaki z metra ciety.jesli chodzi o wzrost to bardziej bym ciebie tak opisal.
malo wyrozumialy jestes kolego.
ja mialem dlugoletnia przerwe.3 miesiace temu wrocilem na silke i kontunuuje stary trening.a cwicze od 16stego roku zycia.fotki wstawilem po to by wstawic pare powiedzmy po roku i je porownac.

trening
dieta
suplementy
cierpliwosc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
No jest nie zle,zły tytuł dałeś i dlatego niektórzy są w błędzie,powinieneś dać cały staż w tytule,obojętnie czy wcześniej to była domowa siłownia czy nie,masa widać że nie dwu miesięczna,jest dobrze przy tym wzroście,tyraj a będzie jeszcze lepiej,pozdro

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Jak zobaczyłem nazwę tematu to doznałem napadu śmiechu przeplatanego z pogardą. Pomyślałem "Znowu jakiś frajerek wstawia fotki 3 partii mięśni i na dodatek nazywa je plackami...". Następnie zobaczyłem fotki i myślę sobie dalej - "nie dość że nazywa swoje mięśnie plackami to jeszcze wmawia wszystkim że ćwiczy 2 miechy żeby się popisać"... Ale widzę że odpowiadasz z sensem i miły z Ciebie koleś więc dostaniesz soga. Pozdro

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytłumaczcie mi po co te zdjęcia zamieszczacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
A wytłumacz mi dlaczego nie,taki temat jak i dział w którym zamieszczony czyli....tak BINGO-Galeria Zdjęć,więc co tu powinno być,o pogodzie i trzcinobraniu nad Wisolą,jak ci się nie podoba to nie zaglądaj,a jak zaglądnołeś to właśnie po to te zdjęcia,pozdro

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Niedługo będą wstawiać fotki "Mój prolog" albo "zastanawiam się poważnie by zacząć trenować, co myślicie?"

TestMeOut za to masz SOGA ode mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka moich fotek:)

Następny temat

Moje początki

WHEY premium