SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pionki ,leszcze ,pusikety kazdy z nas lubi zjesc mety-DOPING SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149697

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Je.b.a.ne urzedacy poszedłem z dzieiciakami na zawody w bieganiu . Chłopak ode mnie wygrał kat gimnazjalistów , poszedłem z nim aby podbic mu karte startową to jakis organizator do mnie z hasłem "nie zawracaj mi teraz d.upy zajety jestem "a pił głąb herbate .Jak go wziełem za te szmaty to tylko w niektorych momentach dotykał ziemi jak go nisłem do stolika organizatorów.Dyrekcja sie chyba wkurvi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
agresja

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruszył mnie poprostu brak szacunku drógiej osoby ,a mnie takie rzeczy denerwują szczególnie jak ja do niego uprzejmie a on hamsko to mu wytłumaczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
. . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry

z nudow instaluje nfs underground 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
a ja z nudów siedze tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
masz soga cyklop, bo chamstwo nalezy zwalczac silom i godnosciom osobistom

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chamstfooo
wczoraj wracajac z pracy pod swoja klatka napotkalem mlodego listonosza i dziadka z bloku obok co go straszyl ze mu urwie jaja masakra a koleszka sie nic nie odezwal mogl chociaz dziadkowi wiazanke sypnac ze mu renty bedzie pod******lal

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2008-10-16 15:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
ja dzisiaj na siłce byłem świadkiem chamstwa i braku umiejętności do bycia zaakceptowanym przez grupę Przyszedł taki balas, każdego się pyta, ile kto ciśnie na klatę, każdemu mówi, że to słabo, jeszcze się dopytuje, ile kto ćwiczy, po czym jeszcze bardziej akcentuje, że to słabo, jak na taki staż Następnie mówi coś o tym, że gainery to zuooo i coś tam jeszcze, wszyscy zlewka. Ale po tym, jak podszedł do kolesia prowadzącego trening (koleś z tyt. MP) i się zapytał, czy On w ogóle coś ćwiczy i czy w ogóle AWF skończył, że tu dowodzi, to zakończył swoją karierę na tej siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY TO PRAWDA ?

Następny temat

enan + prop + meta + COŚ DO TEGO :) Proszę o sugestię

WHEY premium