SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piguły

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko jestem w trakcie kuracji z tescia, omki i mety.Chcialbym sie dowiedziec jak sie ma do prania koksow jaranie trawki albo piguly???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Jaranie raczej nie powinno zaszkodzić, jeżeli chodzi o spadki co do piguł już troche gorzej . A druga sprawa dropsy na koksie troche zrywają beret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo koksujesz i cwiczysz albo idziesz ta druga droga
dla mnie to marnowanie stafu robic cykl i walic dragi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
człowieku nie ekseperymentuj bo juz nie jedni tacy byli i byli skoksowani na maxa wyrzezbienie a teras schudli po 25 kg ja znam taki przypadek koles był dosyc duzy a teraz jest chudy jak pies! nie warto! a ziólko raczej nic nie robi ale co jak czesto palisz to napenwo nie chce sie trenowac i sie odkłada a puzniej sie jest na zwale i lipa juz na maxa ale czasem przypalic to nawet dla zdrowia!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaranie blokuje testosteron wiec z tym jaraniem tez nie tak za czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hmmmm zapodaj piguly rozkrec sie i na koncu potnij wszystkim nozem my tak z qmplami robimy a na zjazdy najlepsze jaranie i roz******l po wsi hahahahaha pixy robia z mozgu gowno ehhhh troche pixilem i sie nie poznaje to hjest****stwo ale ZA***ISTE****STWO daje powera mowie Ci nacpaj sie i potnij all nozem to jest to ;-P

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brac na podtrzymanie po metce??

Następny temat

Pytanie do kumatych :)

WHEY premium