SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka kobiet

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sie składa,że gram w II ligowym klubie,w artykule jest duzo prawdy o sytuacji jaka panuje w klubach. W 2003r ponoc FIFA przeznaczyla specjalne dotacje na rozwoj kobiecej pilki noznej...ale tych pieniedzy jeszce nasz klub raczej nie widzial, a bynajmniej zawodniczki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w jakim klubie grasz, jesli moge zapytac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Akurat tak się składa, że ten artykuł jest moje autorstwa i można go znaleść na stronie www.reprezentacja.gery.pl w dziale felietony. Gram w piłkę już troszke czasu.. i troche o tym wiem. Przy okazji przez wiele lat nie wiodło prymu w piłce kobiecej Zagłębie Sosnowiec a Czarni Sosnowiec. Ten klub nadal liczy się w czołówce, a w tyms sezonie najprawdopodobniej II wice mistrza Polski czyli brąz. Dziewczyny z Sosnowca w tegorocznych MIstrzostwach Polski na Hali wywalczyły złoto.

Wszystkich zainteresowanych piłką kobiecą zapraszam do odwiedzania strony www.reprezentacja.gery.pl  - jest tam dział piłki kobiecej, oraz www.womansoccer.friko.pl - w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam, Hania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gram w II ligowym ŚTS Koszalin,jak na razie idzie nam nienajgorzej, ostatnio juniorki od nas zdobyly 3 miejsce w Polsce w rogrywkach halowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym zwrócić tylko uwagę urzytkownikowi Biexi. Cieszę się, że odwiedzasz nasz serwis, ale wklejając artykuły bez podania choćby źródła łamiesz prawo autorskie. Tym razem uznamy, że nie wiedziałeś, że tak sie nie robi, następnym razem będziemy interweniować u administratorów.

Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych piłką kobiecą w Polsce do naszego serwisu, z najlepszym w Polsce działem o piłce kobiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miło mi powitać wszystkich. Mnie interesuje piłka nożna kobiet. W związku z czym chciała bym uzyskaż możliwie dużo informacji na temat polskiej pierwszej ligii(składy, trenerzy itp.) Miło byłoby uzyskać odpowiedź. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!

Wszelkie informacje o reprezentacjach kobiecych w Polsce znajdziesz na www.reprezentacja.gery.pl

A wszystkie informacje o piłce klubowej na www.womansoccer.friko.pl

Jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości albo nie będziesz miała możliwości odwiedzić tych serwisów to możesz mnie zapytać na treningu :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje piłe jakieś 2 lata ale chciałabym dowiedziec sie wiecej o wszystkich klubach w polsce. jakoś mnie to interesuje


Pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko Hej Jelo ja się interesuję nożną kobiet
Impostor teraz najlepszy w I lidze kobiet jest AZS Wrocław
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Witam ja gram w klubie od 3 lat i jak dla mnie jest to bardzo fascynujęce;) Gram na bramce oraz wszędzie gdzie mnie trener postawi;)
Jestem rep. woj.lub i byłam na zrupowaniu Kadry Polski jeśli chcecie się wiecej dowiedziec o piłce kobiecej zapraszam na www.womensoccer.bloog.pl jest to nowo zalożony blog więc jak narazie zbyt dużo tam nie znajdziecie!! pozdrawiam;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSZYSTKO O 14 KOLEJCE EKSTRKLASY

Następny temat

Niegroźny uraz Tomasza Kiełbowicza

WHEY premium