SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka kobiet

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Ostatnio na Orliku graliśmy z zawodniczką MEDYKA.. Furory nie ma.. (najczęściej faulujący zawodnik na boisku)

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Ja trenowałam i od września znów

już od dziecka wiedziałam, że jest to moja pasja

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Gdzie trenowałaś?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Bachus Tychy, klub się rozpadł i nic z niego nie zostało.
Dawniej dostałam propozycje do Fc Katowice, ale nie miałabym jak pogodzic szkoły z treningami, bo jak cos robic to na maxa.

Teraz mam tenowac w jakimiś nowo zalozonym klubie w Tychach, zobaczymy jak to bedzie.
Poki co to pierwszy klub damskiego futbolu w moim mieście.

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
w międzyczasie wpadło 5 lat treningu koszykówki
jednak to nie to co kocham, ale tez lubie pograc.

w sumie to 4 lata, bo ten ostatni rok to czyste opyerdalanie się

sory, że nie edytowałam

Zmieniony przez - Maslanaaa w dniu 2010-08-12 16:09:35

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Zazdroszczę..Treningi, szkoła..kiedy to było..
Klub wchodzi odrazu w lige?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Tak tak klub odrazu podobno ma wejść w lige.
Zobaczymy we wrześniu jak to będzie

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Relacjonuj

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Będę, na bieżąco

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Sensacyjnym wynikiem zakończył się inauguracyjny mecz Ekstraligi w Szczecinie. Beniaminek Pogoń Women pokonał Unię 1-0.

Mimo iż optyczną przewagę w całym meczu miały raciborzanki pełną pulę punktową zgarnęły dziś ambitne piłkarki Pogoni. Jedyna bramka padła po fantastycznym uderzeniu z 30 metrów Patrycji Balcerzak w 30 minucie. Strzał był bardzo mocny, a przy tym precyzyjny dlatego Dorota Wilk nie miała żadnych szans na jego obronę.

Unitki w całym meczu stworzyły 4 wyborne stuprocentowe sytuacje, ale Anna Żelazko oraz Agnieszka Winczo nie potrafiły zamienić je na bramkę. W końcówce w Szczecinie trwało prawdziwe "oblężenie Częstochowy", ale wynik nie uległ już zmianie. I tym oto sposobem beniaminek zdobył swoje pierwsze historyczne punkty w Ekstralidze.

Trener Remigiusz Trawiński nie krył po meczu rozczarowania postawą swojej drużyny. Szczególnie zawiodły go zawodniczki linii pomocy, które nie potrafiły należycie zagrać piłkę i pokierować grą drużyny. Na wnikliwą chłodną i wolną od emocji analizę przyczyn dzisiejszej porażki przyjdzie czas po powrocie do Raciborza.

juve!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSZYSTKO O 14 KOLEJCE EKSTRKLASY

Następny temat

Niegroźny uraz Tomasza Kiełbowicza

WHEY premium