SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka kobiet

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Pomyślałam o tym aby teraz popracować nad kondycją, szybkością, panowaniem nad piłką itp.i po rundzie jesiennej zapisać się do jakiegoś klubu. Co o tym myślicie? Czy lepiej od razu się zapisać?
W tej chwili biegam 3 razy w tygodniu, żongluje sobie piłką ok. 1 godz. dziennie, kilka razy w tygodniu gram na podwórku z jakimiś dzieciakami. Czasami chodzę na orlik i ćwiczę celność, siłę strzału itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Zapisz się od razu, trener będzie wiedział co z Tobę zrobić. Szkoda tracić treningów.
To co Ty wymieniłaś na treningach tez sie cwiczy i pod okiem trenera. Ale zrobisz jak zechcesz

Zmieniony przez - Maslanaaa w dniu 2010-09-16 17:14:55

Zmieniony przez - Maslanaaa w dniu 2010-09-16 17:15:11

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Chodzi mi o to, że nie wiem czy kondycyjnie poradzę sobie na treningach. Dlatego chciałabym przez ten miesiąc, dwa, poczekać i wtedy się zapisać. A mogłabyś mi powiedzieć jak wyglądają takie treningi w klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Na początku masz rozgrzewkę - okrążenia wokół boiska i rożne ćwiczenia.
Następnie to już zależny jakie sobie trener ustawi priorytety.
Najczęściej każdy trening kończy się grą

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Oczywiście, że tak!
Zespoły z 1wszej ligi kobiecej przegrywały z zespołami z A-klasy

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
to mnie zaskoczyłeś trochę, myślałam, że ta liga stoi na trochę wyższym poziomie. Teraz chyba trochę pewniej się czuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5060
orientuje się ktoś, czy w Gdańsku jest jakiś klub żeński?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Jeśli są jakieś dziewczyny z Ostrołęki lub okolic chcące trenować proszę o kontakt: gg 2652532

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSZYSTKO O 14 KOLEJCE EKSTRKLASY

Następny temat

Niegroźny uraz Tomasza Kiełbowicza

WHEY premium