SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ph jak to jest

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
imo np w przypadku m-drol'a ma to jak najbardziej sens...
Tak jak F1 pisał że jak odstawił m-drola to czuł dalej jego działanie... ja czułem to samo, nawet kumpel który poległ na m-drolu to 1,5 tyd po odstawieniu jeszcze czuł go...

i imo wg. mnie lepiej brać m-drola 2tyg ON 2tyg OFF, niż ładować ciągle przez 4tyg. Zyski kosztem sajdów będę lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
maximus a zamierzasz tak zrobic? ja wlasnie niedlugo wchodze na mdrola z tym ze atakowal go bede przez 4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
ja narazie nie bo jeszcze ciągne małą bombkę,a m-drol szedł na początku.
Możesz równie dobrze spróbować w dni treningowe ON, a w dni wolne OFF od m-drola... działanie i tak będziesz czuł a flaki na tym zyskają imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
te 2 on i 4 off znalazłem w fleksie i dlatego pytam bo tez mi sie wydawało nie powazne

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
dzieki maximus za te odp :) nie ma jak ktoś co brał sie wypowie leci sog

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
maximus, cos w tym jest, pomysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2225
witka ja brałem trenadrol 2 tabsy dziennie siła poszła dośc dobrze psycha na siłce niesamowita niestety na masie poszedłem 2 kilo do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
2 tygodnie to środek zaczyna się porządnie rozkręcać,więc nic dziwnego że w 3 tygodniu po odstawieniu czuć jego działanie
jednak w taki sposób nigdy do końca środek nam się nie rozbuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
m-drol działa błyskawicznie, już po paru dniach się mocno rozkręca... przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
maximus jakie osłonki stosowałeś itp ???
i co na odblok clomid ??
jedna osoba o nicku don coś tam napisał ze nie zawsze clomid potrzenby po h drolu mi sie wydaje ze nie bedzie potrzebny ale wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu i chyba na jesień zapodam sobie z ph jakiś cykl na sprawdzenie jak klepie

Licz zawsze na siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAA + clem?

Następny temat

póltrwania aktywne dzialanie

WHEY premium