SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ph ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
ja właśnie x-tren będę szamał niedługo bo jestem ciekaw tego specyfika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jendrek robił relację, poszukaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
no ja moge dorzucic od siebie pare slow na temat x massa ( ta sama substancja czynna co x tren). Generalnie rzecz biorac nie zawiodlem sie na srodku, jechalem na nim 5 tygodni po 2 kaps, 3 tydzien 3 kapsy, potem zmniejszylem. Jesli chodzi o mase i pompe na treningu to szalu nie ma, natomiast sila z treningu na trening na plus szla, poprawa jakosci miesnia, treningi szly calkiem przyjemnie. Co do minusow, to potwierdzam dosyc znacznie obniza libido, drugi minus- mysle ze latwo o gino- ja akurat mam male pozostalosci po okresie dojrzewania i podczas cyklu gino troche podroslo, na szczescie po odstawieniu x massa wszystko wrocilo do normy. Dodatkowy minus przy gino na x masie to to ze jest prawdopodobnie ginem progesteronowym wiec nie ma za bardzo jak z tym powalczyc,- b6 w duzych dawkach rzedu 600mg niestety nic nie pomaga. Dodam ze po zakonczeniu x massa wskoczylem na m drola, po wejsciu na niego ogromny wzrost libido, jestem tym szczesliwcem ktorego na m drolu rozrywa libido, a sajdy nie doskwieraja. Podsumowujac polecam srodek jesli nie straszny wam spadek libido tudziez nie macie predyspozycji do gino, x mass wydaje sie dosyc lajtowy- zero problemow natury trawiennej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no to kusi ten x-tren bo mi libido nie spadlo po npp 700mg/week przy enanie ok 580mg/week
Aras jakbys to widzial z tym eq-plex?

ogolnie chce zrobic tak:
1-12 cypio
5-11 wino
11/12-14/15 ph

bez przejscia na propa i przedluzania albo cos dorzuce na te 4tyg, albo odpuszczam bo nie chce ciagnac cyklu do 16-17tyg

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
podlacze sie.Jak nazywaja sie podobne skladem produkty do x trenu?tez chyba wkrece go w cykl

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
zapytalem sie sprzedawcy z pitbullshop.pl :
Witam. Szukam niezbyt mocnego ph, ktore nadawaloby sie do zakonczenia cyklu, ale nie jest hepatotoksyczne, cos ala winstrol z tym ze nie ryjace watroby. Nadawaloby sie to, czy poleca Pan cos innego? No i najlepiej zeby nie blokowalo zbyt mocno bo tak jak mowie mialoby poleciec na koncowke cyklu ;)

i dostalem taka odpowiedz:
Xtren jest nie metylowany,moze blokowac chyba ze bedzie lecial w koncowce z testem??

133mhz pitbullshop ma wlasnie promocje na x-tren 90kap 30mg za 99zl

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-31 22:25:23

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dzieki,obadam

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
a h-droll tez podobno malo hepatoksyczny a bankowo nie tak jak mdroll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no tak, ale ja bede po 7tyg wina 40mg ed
zobacze jeszcze co mi gosc z pitbulla powie, bo zapytalem sie go co by polecal zamiast tego x-trena

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-31 23:31:02

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no i po rozmowie z sprzedawca z pitbulla eq-plex min 3 puchy na cykl by mialo to rece i nogi
x-tren od biedy 1 pucha starczy (30dni po 3kap) i najlepiej zakonczyc testem
czyli moglbym poleciec
1-12 cypio
5-11 wino
11-14 x-tren
13-15 prop

tylko czy taka podstawowa dawka mi cos da

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-08-02 23:55:39

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutecznie paląca dawka clena i efki

Następny temat

Cykl na PROPIE!!

WHEY premium