SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

penis nie staje po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz duzo jest takich pseudo dilow gowno wiedza poweidza wes se deke tescia odblok clomid no czsem wspomni o hcg i tyle i myślą ze będzie ok tak czy siak j**nij cyganowi liscia w ryj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
u mnie dill jak sprzedaje to tez weż towar i listek lub dwa cloma na odblok na koniec i bedzie git, masakra jakaś , a potem młodzi sie dziwia gdzie tkwi problem jak nie staje

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no albo sterydy sa beee bo wszytko spada po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
dugii to co mam teraz zrobić :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Masz dwie opcje: albo wytrzymać do pon, zrobić badania (choć i tak wiadomo co w nich wyjdzie i wtedy reagować), albo zrobić jak Dugii pisze, czyli: prop na 6 tyg , w trakcie hcg i potem porządnie clom. No i może coś na prolaktynę, ale ja nie brałem, więc w tej kwestii nie doradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Nie wiadomo czy na prolaktyne. Jak będzie miał badania to będzie wiedział jakie działania podjąć. A teraz to loteria. Testo mu może jeszcze estro wywalić i na propie będzie si a po cyklu znowu flak party.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
no ok to zrobie te badania ale bez skierowania ich nie zrobie chyba ,, ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
W każdym labie zrobisz odpłatnie bez skierowania (koszt około 20 pln za każde)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
na ośrodku zdowia możesz zbadać i oni wysyłają a tak to przy każdym szpitalu, ale próbki do badań pobierają średno do 9,30 i wyniki na 13.30 sa juz

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
ok dzieki w poniedzialek napisze wyniki tutaj : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol ,pompowanie plecow na dece i cypio

Następny temat

meta pyt

WHEY premium