SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol ,pompowanie plecow na dece i cypio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Witam Panowie aktualnie jestem na cyklu z deki ,cypio o oxy...
Od dwoch tygodni strasznie popmuja mi sie ledzwie ( nie jestem wstanie nawet chodzic) od kilku dn bol promieniuje na praw noge a dolakniej na dwoki a od dzis na obie pachwiny:'-(
Rano jak wstane boli mnie prawa strona czworobocznego ,ogolnie bol wiekszy jest na pawej stronie...
Czyktos zwas mial takie popmowanie ,jak sobie poradzic?
Wydaje mi sie ze to cos innego albo kregoslup,albo przewianie ..
Z gory dziki za info
A nie wiem czy nie przerwac SAA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
wg mnie napuchniete prostowniki, nie mam pojecia jak "leczyc" jedynie to zrzucic wode(sol, ww) i unikac prac w pochyleniu, spacerow itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja po antku nie moglem chodzic tak mi golenie i ledzwie puchly jakie dawki towaru leca i jaka waga wzrost

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Jak wpadło sporo aero na dawkach 40-50mg mety to po treningu pleców nie mogłem wracać z siłki do domu nawet autem. I choć nie koniecznie Twój ból to wina środków to też nie można tego wykluczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ból promieniujący bardziej pod ucisk nerwu podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
dawki kobiece,po 250 e4d ,oxa 40 codzienie,micha dopieta waga bardzo szybko idzie w gore ,wz 170 waga 86 ,po dodaniu oxy tak bardzo mnie nie podlewa,nie jestem juz w stanie cw ,rano nie moge z loka wastac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
to stawiam na szybki wzrost wagi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lec do lekarza, rtg kręgosłupa bo po objawach nie wydaje mi się, aby to było tylko "spompowanie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Powiedzcie mi lekarz,ortopeda czy jaki?nigdy tak nie mailem w tamtym roku lecilem tren 6 miechow i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bralem wsYstkie ze srodkow jakie wymieniles i nie doswiadczylem nic o czym piszesz. Jedynie skurcze mi na oxie dokuczaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ortopeda, niech obejrzy zdjęcie kregosłupa, ewentualnie fizjoterapeuta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
big men rozumiem kazdy organizm jest inny,moze to co amm nie jest przyczyna saa tylko kontuzji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum- Pytania

Następny temat

penis nie staje po cyklu

WHEY premium