SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pałka teleskopowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje jesli mowisz tak jak pisalem o wyszkolonym fighterze, a malo ludzi trenuje walke kijami, u mnie jest jedna sekcja gdzie trenuje okolo 10 osob, reszta czestochowiakow nie maja pojecia jak tym sie poslugiwac, wiec prawdopodobienstwo ze napastnik bedzie uderzal tak jak nalezy jest znikome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mano w takim wypadku jeżeli atakuje amator to jego problem :) bo jeżeli sie znasz na żeczy ( a żeby umieć sie bronic przed bronią trzeba najpierw umieć sie nią posługiwać) to gościu dostanie wp....d swoim własnym kijem;) muszę tylko przyznać że nierozumiem gości którzy noszą broń (jakąkolwiek) i niepotrafią się nią obchodzić. tak czy owak najlepiej unikać takich starć wystarczy przypadek aby odwiedzić Abrahama. i jeszcze jedno stwierdzenie otóż warto byc wszechstronnym w dziedzinie sztuk walki, nigdy niewiadomo co cię spotka, pozdrawiam

Nikt mi nie obiecał że...życie będzie łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
najlepiej gdybysmy sie wszyscy spotkali bo jak narazie to prawie nikt mnie nie zrozumial. zamykam sie i zycze powodzenie . niech kazdy robi co chce bo kazdy jest inny , moze trafic na innego (gorzej lub lepiej wyszkolonego)
i oczywiscie kazdy potrafi co innego i w innych kategoriach zaawansowania. naprawde niech moc bedzie z wami a jak widzicie pale to lepiej sie szykujcie do odwrotu (choc niekoniecznie)

veritas odium parit, obsequium amicos
Terencjusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz racje kazdy znasz pisze ze zrobil by tak czy inaczej, ale to zalezy jaki jest przeciwnik. kazdy kto tu pisal ma racje bo dla jednego moze dyc latwa obrona przed palka a dla innego nie. zalezy od przygotowania i od tego czego się uczymy. kazdy z nas jest inny i to bylby wlasnie dobry pomysl zeby kiedys zobaczyc co kto z nas potrafi, i przy okazji nauczylibysmy sie czegos. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanko wolelibyscie zostac zaatakowani nozem, palka teleskopowa czy beasboll`em??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Jak już, to "bejzbolem", nigdy/przenigdy nożem...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mano chciałbym aby świat był taki dobry żeby nikt nikogo nie musiał atakować , ;) ale jeżeli juz to zgodzę się z "Dziura2" nóż to śmierć!!!!i to przeważnie tego napadniętego :( przed pałą kto wie można sie jeszcze obronić ale jak wcześniej zauważyłeś zależy co twój przeciwnik potrafi!! Pozdrawiam


Nikt mi nie obiecał że...życie będzie łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Dobry teleskop jest w sumioe dosc lekki. Teleskopy CASCO i Monadnock - uznawane za jedne z najlepszych waza od 0.39 do 0.5 kg - to chyba malutko. Wiec da sie nia dosc szybko zadawac ciosy.
2. W Polsce zabronione sa - pałki posiadające zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierające wkładki z takiego materiału, czyli pałki teleskopowe, pałki typu tonfa posiadające wkładkę z metalowej rurki (tzw policyjne) oraz inne, - wiec wlasnie te z gumowa kulka na koncu ewentualnie mozna by nosic .. tlumaczac sie ze ona ma jednak miekki koniec. Stantartowe zakonczenie to metalowy grzbek splaszczony.
3. Nawet zupelny lamer majac w reku bron moze cie zabic. Postudiujcie sobie nieco policyjne statystyki. Wiekszosc zabojstw lub ciezkich okaleczen jest dzielem niewycwiczonych w walce osob. Bo sorry ale nie uwieze ze dresiarz trojpaskowy uczyl sie walki nozem czy kijami przez iles tam lat . On poprostu wykorzystal moment nieuwagi swojej ofiary i wsadzil jej kose czy walnal kijem w glowe.
A jesli nie wierzycie... dajcie koledze z sekcji albo komus znajomemu albo gazete albo flamaster otwarty. I poswieccie jeden bialy T-shirt i niech on was troszke poatakuje - tak jakby mial w rece noz. I pamietajcie ze za kazdym razem gdy trafi was w reke lub gdziekolwiek indziej to znaczy ze dostaliscie ciecie lub pchniecie. A niestety kazde zranienie pow 2 cm glebokosci to jest dla organizmu ogromny szok. A jak bedzie walil gazeta to pomyslcie ze to byla palka teleskopowa i wlasnie mogl wam zlamac reke, lokiec lub kolano. A teraz niech w gazete wsadzi kilka monet ...
ZYCZE ZDROWIA i oby nigdy nie stanal przeciw wam uzbrojony przeciwnik ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mrnikt! faktycznie przepisy w polsce są generalnie do banii!!! (i jest tam fragment mówiący o zakończeniu kija) ale wiele osób w tym nawet sprzedawcy w legalnych sklepach tłumaczą się z innej broszki, mojego kolegę wiele razy psiarnia sprawdzała a pałki teleskopówki mu niezabrali!!! (nosic można ale użyć nie!)a co do dresia.....;)))byś się zdziwił ile tego gówna szlaja sie po siłowniach i sekcjach bokserskich i podobnych(dla nich to spędzanie wolnego czasu i inwestycja na przyszłość ;00,ale w ręku laika każda broń jest niebezpieczna!!o tym pisałem ale jeżeli nie masz gdzie uciec a gość nie ma gnata to masz jeszcze trochę nadzieji na obronę "TROCHĘ!!!"


Nikt mi nie obiecał że...życie będzie łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Dast trenujesz jakiś konkretny system?

masz soga za niektóre wypowiedzi.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

samoobrona dla kobiet

Następny temat

Czy ktoś tu ćwiczy Kung-fu ?

WHEY premium