SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

overeem oblał test antydopingowy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Danuta tego nie załatwi -to jest USA gdzie prawo jest prawem i dotyczy każdego

Swoją drogą co za wstyd dla zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wstyd, że wpadł czy że bierze? Bo jest różnica ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
zle zaplanowany cykl, hehe
szkoda...

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Zj**ią gale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Nie wiem czemu macie pretensje do komisji za przeprowadzenie niespodziewanych testów. Jakoś z 6 czołowych HW tylko Ali wpadł, pretensje można mieć tylko do niego...
Ja się na tych testach nie znam, na dopingu też nie ale wysuwając prosty wniosek, jeśli Ali wpadł, a reszta nie, to chyba znaczy że nie biorą?(zaznaczając, że te testy były przypadkowe)
Jak dla mnie walka mogłaby się odbyć... Tylko wtedy pytanie, po co w ogóle te testy? Jeśli zawodnik który ma zdobyć niedługo pas jest oskarżany o doping(nie bezpodstawnie na dodatek) i dopuszcza się go do walki no to chyba źle dla wizerunku tego sportu.


EDIT Na innych portalach/forach piszą, że źle ustawił sobie cykl,a i tak wszyscy biorą
Czyli miał zejść z bomby na 2 miesiące przed walką, kiedy to intensywność treningów jest największa z powodu konferencji prasowej?

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-04-05 07:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ten news popsuł mi humor bardzo skutecznie. Ubereemie, jestem z tobą!

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No to się porobiło. Ciekawe co na to hejterzy Alego. W ogóle nie rozumiem ludzi którzy go próbują usprawiedliwiać.
Dyskwalifikacja i o pasie UFC może zapomnieć. Tylko z kim teraz JDS? pojedynek z Mirem byłby jednostronny. Pożyjemy, zobaczymy co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FoD wykazałbyś troche oryginalności a nie mój żart prima aprilisowy kopiujesz:/

ej, chwila chwila... 4 kwietnia...


Lipa, panie, lipa!

A Dana jaki wkvrwiony, nie dziwie mu sie

"I am beyond pissed about this. I’m so f***ing mad right now I can’t even begin" [...] "It’s beyond — what’s the word I’m looking for — it’s beyond belief. It’s beyond comprehension. You’re an absolute moron, a brain-dead absolute f***ing dummy. It goes beyond a guy have any common sense whatsoever."




Ale jak na razie nie ma co panikować, nic o przyszłości Overeema nie wiadomo, Lorenzo z Dana czekają na więcej detali z NSAC. Tak szybko nie poleci

Anyway, najbardziej tu szkoda Dos Santosa i jego walki na UFC 146...


Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-04-05 08:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
f***, myslalem najpierw, ze to ten stary temat prima-aprilissowy

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kuuuuuuurwaaaaaaaaaaaa

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 powraca !

Następny temat

Zawody a brak klubu

WHEY premium