SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

overeem oblał test antydopingowy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bo robienie ludziom wody z mózgu w stylu Basa jest żałosne, BJ didnt ever ever I promise , f*** yeah już mu uwieżyłem, ale taki świat jest ja nawet zawodowcom z niektórych dziedzin przetłumaczyć nie umiałem, to co zwykłym zjadaczom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co do BJ jestem w stanie uwierzyć. Toż cardio też nie robi, bo myśli że jest najlepszy bez tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Masakra, hehe,

"never ever, ever, you can bring lie detector, if you take you're a loser, "

Kamera idzie w prawo:





Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-04-11 13:31:38

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
3 times looooooooser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ze overeema zlapali to moze znaczyc, ze wlasnie tak mialo byc, a w te bajeczki ze bas nigdy nie bral nic itp to chyba malo kto wierzy


edit: chociaz moze rzeczywiscie tak jest ale 95% zawodowcow koksi jak nie wiecej

Zmieniony przez - pulkownik w dniu 2012-04-11 14:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Zawiodłem się na Ruttenie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tam uwierzyłbym Ruttenowi, ale... jeśli mnie pamięć nie myli to chyba przecież jakiś czas temu mówił dokładnie odwrotnie, że większość na wysokim poziomie bierze i on sam też brał? Czy się mylę?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Barnett idealnie tam pasuje, co za farsa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Bass tak samo nie bral jak Randleman ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cigano przemowil ;] To jest najlepsze "I was told people who know the subject"

"My training is focused around for Overeem, move I'll have to formulate a new strategy," - said Gypsy. "I need to know as soon as possible who the opponent!",:

- If the fight happens I will fight with pleasure, but I can tell if it is proved that the use of illegal substances is a disrespect to the sport and something unfair to me. The ratio of testosterone in his body that there may be increased by 30% his strength and aggressiveness of it, I was told people who know the subject. Will really be unfair fight, but as a fighter will be ready to face anyone."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 powraca !

Następny temat

Zawody a brak klubu

WHEY premium