SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

overeem oblał test antydopingowy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A może on myśli ze wynik pozytywny znaczy ze jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jeszcze co do Juniora to mógł powiedzieć ,że chce walczyć z Overeemem ma gdzieś to ,że być może koksi.Mógł by zyskać większe uznanie ,ale to jego sprawa,wydaje mi się ,że hamburgery lubią takie coś ,a nie ,że Junior mówi mniej więcej:JESTEM GOTOWY z nim walczyć ,ALE jeśli przegram to będzie nie fair ,bo u mnie nie wykryto żadnych substancji.Zaczynam za to bardziej szanować Mira który mówi ,że jest się nie winnym do udowodnienia winy,dodając ,że Overeem będzie miał jeszcze szanse się wytłumaczyć na spotkaniu z NSAC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
Gdy wysiadłem z samolotu w Pekinie na początku 2003 roku, zostałem powitany przez wiceprzewodniczącego Centralnej Komisji Wojskowej Chin Xi Jinpinga i Generała Guo Boxionga, którzy zaprowadzili mnie do spotkania ze świeżo wybranym prezydentem Hu Jintao. Podczas trzydziestu minut jazdy limuzyną, zaczęli opisywać swoje obiekty będące dziełami sztuki i techniki, które jak stwierdzili były daleko poza możliwościami jakiegokolwiek innego narodu na świecie. Po przeprosinach za moją słabą znajomość języka mandaryńskiego, przyznałem, że byłem bardzo zaintrygowany ich obiektami. Nie wiedziałem wtedy, że lśniące obiekty i zdumiewające budżety badawcze były tylko wierzchołkiem góry lodowej.

Gdy dotarliśmy w końcu na nasze spotkanie z prezydentem Jintao, mogłem wyczuć aurę podekscytowania emanującą od mojej eskorty. Wyraźnie ukrywali przede mną coś ważnego. Zająwszy honorowe miejsce przy długim, mahoniowym stole konferencyjnym, prezydent Jintao zaczął opisywać mi program, który był czymś więcej niż tylko nowym programem treningowym: to było rewolucyjne podejście do ludzkiego ciała.

W zamian za przystąpienie do ich programu, prezydent Jintao obiecał, że jego zespół naukowców i inżynierów pomoże mi zdobyć mistrzowski pas Pride. "Znokautujesz tego śmiecia Chucka Liddella w pierwszej rundzie synu, to pewne". Zakłopotany z podjęciem tak ważnej decyzji w zbytnim pośpiechu, zasugerowałem, że potrzebuję trochę czasu żeby o tym pomyśleć. Zanim zdążyłem dokończyć zdanie, prezydent Jintao przerwał mi mówiąc: "Słuchaj, wiem, że stanie-się-największym-wojownikiem-jaki-zaszczycił-tę-planetę-od-czasu-Bruce'a-Lee może nie być wystarczającym impulsem, ale nie dostałem szansy żeby opowiedzieć ci o kobiecej sekcji programu, która będzie trenowała w tym samym obiekcie..." i to już było wszystko, czego było potrzeba.

Nie było długich kontraktów do podpisywania, bez obecności prawników i konferencji prasowych. Po prostu zawarliśmy ustną umowę na wzięcie udziału w najważniejszym postępie w dziejach ludzkości od czasów wynalezienia prasy drukarskiej przez Gutenberga, a reszta świata była tego całkowicie nieświadoma.

- Alistair Overeem, fragment z „Osiąganie szczytu ludzkości"


Nie mogę powiedzieć nic negatywnego na temat tych rządów, z którymi współpracowałem: japoński przerósł moje najśmielsze oczekiwania tworząc ze mnie eksperta w zapasach sumo, Amerykanie zapewnili mi najlepszą opiekę stomatologiczną dostępną na świecie, a Włosi zapoznali mnie z różnorodnością odmian wina, które całkowicie zmieniły moją dietę. Jednakże chciałem wrócić do mojej ojczyzny w czasie moich ostatnich przygotowań przed dołączeniem do UFC. Zajęło mi 3 lata, aby przybrać 20 funtów (9kg przyp. red.) mięśni, ale wiedziałem, że to nie wystarczy. Jeśli chciałbym zdobyć tytuł wagi ciężkiej, musiałbym konkurować z kolosalnymi zawodnikami takimi jak Brock Lesnar i Shane Carwin, którzy byli 30 funtów ciężsi ode mnie. Tak, więc, przy pełnym poparciu mojego kraju, rozpocząłem najtrudniejszy trening, jaki dotąd doświadczyłem.

Codzienne treningi, które trwały od wschodu do zachodu słońca, posiłki, które składały się z niczego prócz mleka, świeżych owoców, surowych ryb, i warzyw, i mało czasu na odpoczynek. To było moje życie przez 18 miesięcy, w czasie którego przeszedłem od 224 do 253 kg, będąc w stanie znacząco zwiększyć moją wytrzymałość i szybkość.

W ciągu całej mojej kariery, do mojego ciała nie weszło nic, czego bym nie zaakceptował. Każda pojedyncza zjedzona kaloria, każda uncja pobranej krwi, to wszystko zostało udokumentowane i to wszystko prowadzi do jednej nieuniknionej konkluzji. Zawsze przestrzegałem zasad obowiązujących w organizacjach, którym byłem członkiem, i nigdy nie używałem żadnych nielegalnych substancji zwiększających wydajność.

Więc jak oblałem testy antydopingowe? Odpowiedź jest dość prosta. To nie ja jestem tym, kto oblał, to test antydopingowy jest tym, kto oblał. Nevada State Athletic Commission i Światowa Agencja Antydopingowa używają metod badawczych, które są opóźnione o kilka dekad w stosunku do postępu naukowego. Mój podwyższony poziom testosteronu nie wynika z żadnego oszustwa lub nielegalnych działań. Nie miałem żadnych nieuczciwych przewag podczas moich walk.

Jestem po prostu lepszym człowiekiem.

Zaawansowane metody szkoleniowe, których używałem, zwłaszcza te realizowane przez rząd chiński, są tak dokładne, że mogą one zmienić ciało, aż do jego składu chemicznego. Gdyby testy były na tyle zaawansowane wykazałyby także, że mój skład atomowy jest tym, co uważają za "nienormalne". Podczas gdy przeciętny człowiek ma 0.00000000003 gramów radu, moje ciało zawiera go prawie 2000 razy więcej. Jest to wynikiem kilku lat eksperymentowania i dopracowywania diety, głównie poprzez zastąpienie koktajli białkowych białym winem.


Tłumaczyłem sam, więc proszę o SOGi

Oh, shit.
- Dana White, UFC President

Ja spadłem z krzesła jak przeczytałem tę historię. Po prostu nie wiem jak to skomentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie co Wam powiem?

Overeem to kretyn!

Wszyscy wiedzieli dobrze, że będzie to badanie po tej konferencji! I tylko ten idiota wpadł, i to z takim ratio. Widział dobrze, że go będą badać, a i tak strzała zayebał jak gdyby nigdy nic, nie próbując nic ukryć, nie robiąc nic w kierunku pomyślnego przejścia testu.

A teraz takie idiotyzmy na wytłumaczenie wypisuje.

I on jeszcze chce walczyć o pas teraz po tym? Taki PROFESJONALISTA z niego? Popisał sie totalną amatorszczyzną i olewającym podejściem do sprawy. Teraz to Dana pewnie wkvrwiony jest. Nie dziwie mu sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Jeśli to na prawdę napisał Ali, to mój szacunek do niego spadł drastycznie. Myśli, że jego kibice to d****e, które łykają takie bajeczki? Brak słów... Tonący brzytwy się chwyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
co to za brednie? to serio jego wypociny? wyglada jak opowiesc typa z zawieszona piz.da po kwasie %) dobrze, ze to biale wino tak dobrze dziala, bo gdyby to czerwone tak dzialalo - mialbym pod sklepem co najmniej kilkunastu overeemow ze smiertelna dawka radu w muskulach %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Przecież to nie on pisał ,na prawdę myślicie ,że tyle czasu nic nie mówił żeby doyebać taką głupotę na FB.Ktoś założył sobie konto i wymyślił sobie tą historyjkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dokladnie, jego oficjalne konto na Twitterze milczy od 4 kwietnia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Haha, Panowie, że wy Takich żartów nie łapiecie?

Dać społeczeństwu najgorsze g.ówno a oni to łykną. LOL

Zawiodłem się na waszej bystrości

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-04-14 13:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Teraz będą się tłumaczyli, że "tylko trollowali"

A swoją drogą - Overeem na prawdę się odezwał, ale T/E nic nie wspominał. Powiedział tylko, że jest lepszy, większy i silniejszy od Juniora i mu nayebie

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-04-14 13:47:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 powraca !

Następny temat

Zawody a brak klubu

WHEY premium