SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odwieczny problem z hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na przestrzeni lat wszytskie o jakich tu piszemy
5000jednorazowo co pare dni, 1000e2d, 1000week obojetnie
Nigdy nie poczulem, nie bylo wplywu za bardzo na jaja, dopiero wraz z czasem trwania odbloku jaja sie powiekszaly stopniowo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Rozumiem.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4639
już się bałem, że tylko na mnie hcg nie działa. Tak samo jak miczelx biłem po 250, 500, 1000, i 2000 w różnych odstępach czasu, najczęściej eod. Nic na cyklu, nic pod koniec cylku, nic na odbloku. Dopiero AE, AI na pct i jaja stopiowo rosną.

Micz: próbowałeś hmg podczas cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Nie bierzcie dluuugo hcg na cyklu a potem przybijcie to poczujecie bol jajek ...ja tak mialem wlasnie sobie przypomnialem :D podobno jak czuc bol to wracaja do pracy :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam zawsze czuje hcg tak jak ziki napisał odczuwam ból jajek.A najlepiej działa na mnie provigil ostatnio przybiłem organon i takiego efektu nie miałem jednak jajka napuchły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
mnie tez czasem jaja pobolewaja podczas bicia hcg,powiekszaja sie doslownie na pare dni i powrot do rzeczywisctosci :) Uzywam tylko pregnyl,ale nigdy nie sprawdzalem testem.Akurat tak za 3-4tyg bede bil to zrobie test i napisze co tam wyjdzie

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
malpa666
już się bałem, że tylko na mnie hcg nie działa. Tak samo jak miczelx biłem po 250, 500, 1000, i 2000 w różnych odstępach czasu, najczęściej eod. Nic na cyklu, nic pod koniec cylku, nic na odbloku. Dopiero AE, AI na pct i jaja stopiowo rosną.

Micz: próbowałeś hmg podczas cyklu?


Nie,hmg na cykly nie probowalem,
Na odbloku z hmg rowniez zero odczuc opisywanych przez kolegow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ziki2000
Nie bierzcie dluuugo hcg na cyklu a potem przybijcie to poczujecie bol jajek ...ja tak mialem wlasnie sobie przypomnialem :D podobno jak czuc bol to wracaja do pracy :D



to sobie przyj**a mlotkiem albo niech ci ktos usadzi kopa w hooja

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
odczucia to nie wyznacznik badania i tyle

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już od prawie roku bije hcg cyklicznie i za każdym razem odczuwam że hcg działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie ph ?

Następny temat

HGH sypkie/zwarte

WHEY premium