SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odwieczny problem z hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
pisze poraz kolejny poniewaz mam wieczny problem z hcg jestescie pewni ze testem ciazowym sie to sprawdza bo jezeli tak to sprwdzalem juz chyba z 5 razy roznych firm i wszystkie sa do dupy z rok temu sprawdzalem organonu i dupa,provigol rok temu i dupa teraz ziomek mi przyslal z angli tez provigol i tez dupa,zalatwilem z fering pharmacy niby orginal pakowany po trzy widac ze jest dobry z wygladu a na tescie tez dupa negatywny ale jajka jakby troche lepiej

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-12-23 22:27:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47626
Były często przypadki, ze HCG na teście nie wchodziło, a działało dobrze.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jw, jeśli chcesz miec 100% pewność załatw sobie choragon z PL apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Sa testy i testy.Nie wszystkie sa jednakowe.Sprawdz kolego ze kazdy test ma swoja czułośc.Sa badziewne i te lepsze.Wszystko zależy od czułosci testu. Te domowe dostepne w apece maja rózną czułośc. a swoja droga nawet u tych lepszych bywaja błędy.Kup dobry test albo jak Aras. Tu masz linka o testach a o czułości poszukaj. Mogłeś miec hvjowy test, hvjowy towar , błąd albo kombinacje tych wszystkich mozliwości. Dobry test i dobry towar wynik tez powinien byc dobry. http://www.rodzinko.pl/artyku-y/8209-domowe-testy-ci-owe-przegl-d.html 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ja oceniam dzialanie hcg po tym czy jaja troche puchna a na serio to zawsze sceptycznie podchodze do hcg bo przez te wszystkie posty jak to hcg trzeba trzymac w odpwoednich warunkach itd to juz sam nie wierze ze od dila mozna miec dobre...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja jeszcze nigdy nie poczulem dzialania zadnego hcg ,a przepompowalem tego mnostwo
Mimo to wbijam dla sasady

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Możliwe że są testy działające na innej zasadzie (nie czułe na gonadotropinę tylko na coś inneo);

Co do czułości tych na HCG - nie ten trop - w moczu kobity w ciąży z całą pewnością jest mniejsze stężenie HCG niż w roztworze do iniekcji.

Co do testu - może poprostu nie umiesz go zrobić albo odczytać prawidłowo lol :D

Możesz zrobić jeszcze inną rzecz - wbić HCG i iść zrobić test z krwi na beta-HCG - masz wtedy jasno na tacy co i jak z twoim hcg.

Wracając do testów - możliwe, że liofilizowana forma cząstek gonadotropiny nie powoduje zabarwienia testu, ale to już takie moje gdybania;

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2012-12-23 23:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
miczelx
Ja jeszcze nigdy nie poczulem dzialania zadnego hcg ,a przepompowalem tego mnostwo
Mimo to wbijam dla sasady


To wbij 5000 jednostek i tak co pare dni ja poczulem jak mi suty spuchly latem i wiedzialem ze to musi byc hcg

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Ja wbijam 5ooojm podzielone na 3 razy co 3 dni i też nic nie czuje, a bije tak co 6 tyg , "bo wypada"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94103 Napisanych postów 363940 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667618
ja tam odczuwam zawsze hcg jak wbijam.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Micz a jakie dawki i jakie czestotliwosci miałes wbijania hcg ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie ph ?

Następny temat

HGH sypkie/zwarte

WHEY premium