SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie dla studenta ;/ HELP

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Utricia, niestety ale bez diety efektów nie bedzie. Dieta jest podstawą do tego by reduckja przebiegła zdrowo i pomyślnie.

chodziło mi o takie właśnie żywienie jak pisał ktoś wyżej, żeby pozbyć się śmieciowego żarcia, a jeść te 5 zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków dziennie. Jeśli utrzymamy bilans kaloryczny na poziomie 1800-2000 kcal i dodamy aktywność fizyczną, to nie ma siły, żeby nie zbić wagi. Nie od razu i nagle, ale powoli i systematycznie.

ArcyKocie, bezpiecznie jest chudnąć 2-3 kg na miesiąc.
A dieta... poczytaj sobie o prawidłowym odżywianiu. Zadbaj o to, żeby w diecie były wszystkie potrzebne składniki, żeby niczego nie brakowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
Swego czasu miałem ogromny problem z tłuszczem. No i oczywista sprawa, chciałem się go pozbyć. Nie miałem zielonego pojęcia o dietach itp. Poczytałem trochę te forum i znalazłem dietę wysokoproteinową. Zaczełem ją stosować, przez pierwszy tydzień spadło jakieś 1,5kg. Zachwycony dorzuciłem do tego bieganie. Na początku 2-3 razy w tygodniu, później aż 5 razy w tygodniu biegałem. Przez 3 miesiące spadło ok.18kg. Także polecam dobrą dietkę na proteinach i sporo ruchu. Samo nic się nie zredukuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
na czym polega ta dieta proteinowa?? bo cos nie moge znaleźć;/ a jakieś spalacze mogę dorzucić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie możesz dorzucić spalaczy.
a dieta proteinowa to głodówka.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
Zależy jak jest ułożona, w moim przypadku żadna to głodówka nie była...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
taaaak? to ile tych kalorii z białka i warzyw wciągałeś?
a wciągasz codziennie otręby obecnie? bo wiesz, że jak raz nie zjesz w mgnieniu oka wróci Ci te 18 kg?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
słuchaj ja diete skończyłem rok temu i od tamtego czasu nie przybyło mi ani 1kg tłuczu mam bf poniżej 7% także nie wiem w czym masz problem. Aktualnie zajmuje się budowanie mięśni, jem jak świnia a uwież nie tyje i mam taką rzeźbe, że byś się zdziwił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
jeżeli myślisz, że na diecie wysokoproteinowej je się same białko i warzywa to jesteś w błędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
wklej foto tego 7% bf z kartką "nie lubie konia z sfd"

i chyba inną dietę proteinową widziałeś niż wszyscy, 2 pierwsze fazy mieso, mieso + warzywa, potem niedorzeczna faza utrwalenia i faza otrębowa. ktokolwiek kto ma podstawy wiedzy i szczątkowe racjonalne myślenie, śmieje się z tego.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-12-11 12:12:00

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
To prawda, własną dietę zmodyfikowałem pod swoje oczekiwania i możliwości. Nigdy nie stosowałem szablonu bo uważam to za bezsens bo każdy organizm jest inny. bez spinki Koniu ; )
http://img217.imageshack.us/f/dsc00002ft.jpg/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tym tłuszczem??

Następny temat

Poradę :]

WHEY premium