SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzam sie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
cześć. jestem tutaj nowa . postanowiłam pozbyc sie niechcianego sadla. mam 168 i waze 88 kg. od 2och tyg chodze codzienne na silownie. od tego tygodnia zaczelam rowniez diete, racjonalne jefzenie o tych samych porach, odstawilam kawe na rzecz herbaty zielonej, slodzone napoje zamienilam na wode. szukam tez jakiegos dobrego spalacza ktory pomoze mi w mojej walce, naczytalam sie o roznych suplementach ale kompletnie nie mam pojecia ktory wybrac. Nie wiem tez czy dobrze cwicze, wiec napisze i mam nadzieje ze ktos mi poradzi.
wiec swoj dzien rozpiczynam od wizyty w silowni. jesm tam 1.5 godz. zaczynam od biezni ide srednim tempem mocno pod gorke przez 20 min a potem przez 10 min biegne juz po plaskim. potem ide na 15 min na rowerek. potem robie cwiczenie na pupe, uda wew, uda zewnetrzne, brzuszki i i rece. wszysto na obciaxeniu 30 w 3 lub 4 seriach po 15-20 powtorzen. jak mam jeszcze sile to 5 min jestem na orbiteku bo wiecej na nim nie daje rady.Dodam ze mam prace siedzaca i mali sie ogolnie ruszam. co myslicie o moim treningu? jaki ten spalaccz odpowiedni bedzie dla mnie! przepraszam za literowki ale pisze z telefonu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ogólnie to za dobrej diety nie masz.Przez małą ilość posiłków w ciągu dnia masz zmniejszony metablizm.Śniadanie powinnaś jadać pełnowartościowe, tymbardzej że później idziesz na siłownię.Staraj się jeść przynajmniej pięć posiłków dziennie, gdzyż wyniszczysz sobie organizm i zamiast wzmocnić i wyrzeźbić sobie mięśnie, staną się mniejsze.Negatywnie wpłynie również to na jędrność twojego ciała.Musisz nauczyć się jak zdrowo się odżywiać :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 471 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8052
Jest kilka cennych tematów podwieszonych w tym dziale. Zacznij od poczytania informacji tam zawartych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Czytalam... i mimo to w dalszym ciagu nie wiem czy cwiczenia ktore robie sa odpowiednie aby svhudnac. to samo jedlu chodzi o suplement... tez tyle tych informacji ze nie mam pojecia ktory wybrac seby mi cjoc troche pomogl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
I chociaz nikt mi nie poradzil- dalej cwicze tak jak opisalam, tylko bieznie wydluzylam do 60 min. Schudlam 3.5 kg. Nie jest to moze jakis niesamowity wynik ale ja baaardzo sie ciesze. Gdyby ktos tu zajrzal ti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Cos mi sie niechcacy wyslalo. A chcialam napisac ze jak ktos zajrzy to ja chetnie poslucham rad dotyczacych suplementow i diety bo mam z nia problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy mod nie przeniesie tego do działu "Ladies", ale jeśli chcesz tutaj uzyskać pomoc, to wypełnij obowiązkową ankietę i wklej przykładowy jadłospis na jeden dzień. Biorąc pod uwagę, że schudłaś w 2 tygodnie 3,5kg można wywnioskować, że się głodzisz. Pamiętaj, że zdrowy spadek wagi to do 1kg/tydzień. Co do suplementów, to nie będą Ci póki co potrzebne.

Zmieniony przez - Baruś w dniu 2012-03-24 11:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Co do diety to przytocze Tobie złotš zasadę:œniadania jedz jak król, obiad jak sługa, a kolację jak żebrak.Między nimi jedz jakieœ zdrowe przekšski np. jogurt, owoc.I mam nadzieję, że jak idziesz na trening to masz za sobš œniadanie.Trening staraj się urozmaicać, nie musisz codziennie robić to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
No wlasnie przed treningir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
No wlasnie przed s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
o wlasnie przed treningiem zjadam tylko serek fantazje albo danio. W ciagu dnia jem ryz z miesem z kebaba baranina i zazwyczaj nic wiecej. Czasem jeszcze jakas salatkr zjem, jablko. Ale nie jestem glodna. Ja generalnue nie jem i nie jadlam nigdy duzo. Rostylam sie przez kompletny brak ruchu i jedzenie posilkow pi powrocie z pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
A i jeszcze jak czytam tu na forum ilosci zjadanych posilkow to nie moge uwierzyc ze ktos moze pochlonac takie ilosci w ciagu 1 dnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa

Następny temat

Odżywianie dla kogoś kto chce z masy zrobić mięśnie.

WHEY premium