SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzam się czyli dieta+siłownia ale efekty marne :-/ pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć,
Jeszcze 8 lat temu grałem wyczynowo w tenisa stołowego i przy wzroście 175 ważyłem 70 kg, potem była kontuzja w jej wyniku zakończenie "kariery" a potem zmiana planów życiowych, własna firma co wiązało się z wiecznym brakiem czasu i jedzeniem byle czego i byle gdzie w wyniku czego tak się zapuściłem że ważyłem 103 kg <masakra>....mając dość takiego stanu od kiwetnia br wziąłem się za siebie tzn. zmieniłem diete (4-5 posiłków dziennie, odrzuciłem białe pieczywo, smażone w panierkach, ziemniaki, makaron, fastfoody, cole i inne słodzone napoje itp.) i zacząłem chodzić na siłownię regularnie co drugi dzień na 2-2.5 h w tym 30 min na steperze + 1.5 h trening ogólny siłowy) ale wg mnie efekt osiagnąłem mizerny bo ze 103 kg w kwietniu zszedłem na 95.5 kg do dnia dzisiejszego czyli przez 4 mies ledwie 7.5 kg...moje pytanie brzmi co robię źle? Czy powinienem dołożyć bieganie w dni kiedy nie jestem na siłowni? Przez 2 miesiące brałem HMB olimpu ale w zwiazku z tym że nic nie dawało zaprzestałem brania i od dwóch dni biorę thermo line.
Mój sposób odzywiania w ciągu dnia wygląda mniej więcej tak:
rano jak wstanę ok 9:00 2 szklanki wody nie gazowanej + potem zielona herbata bez cukru + 2 kanapki (bułka grahamka + ser żółty + szynka)
ok 10:00 jogurt Activia jakaś lub kefir
14:00-16:00 ryż (brązowy lub basmati) +kurczak lub schab lub wołowina z warzywami (taki chińczyk własnej roboty lub czasem kupny)
ok 18:00 serek homogenizowany + jakiś owoc (zazwyczaj banan)
20 - 22:00 to samo co na śniadanie (czyli kanapka z 1 szt. grahamki lub z 2 kromek czarnego chleba)

do tego pije ok 1.5 l wody niegazowanej i zieloną herbatę oraz soki marchwiowo-owocowe lub grejpfrutowe.

dodam że czasem jak wrócę z siłowni o 22:30 to wypada mi że zjem ostatni posiłek ok 23:00 ale też nigdy nie chodzę spać przed 1:00 w nocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
Dieta jest kompletnie do zmiany. Jezeli myslisz o dalszej redukcji poczytaj "zbior linkow dzialu odchudzanie". Pozdrawiam. Jak poczytasz i beda niejasnosci to napisz a napewno ktos Ci pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
7,5 kg przez 4 miesiace to nie jest zly wynik w sumie

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
A tak na szybko z dietą co jest nie tak? gdzie jest jakiś konkretny duży błąd? domyślam się że ser żółty i za dużo tego pieczywa mimo że to nie jest pszenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
grahamka + ser żółty + szynka, jogurt Activia jakaś lub kefir, serek homogenizowany + jakiś owoc, to samo co na śniadanie. to tak na szybko to co zle w diecie. Moze nie zle, ale nieprawidlowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Dobra biorę się za czytanie dogłębne forum. Pytałem tak na szybko o kardynalne błędy w diecie bo czytanie forum zajmie mi z tydzień a szkoda bym go "tracił" jeśli na szybko te najgorsze nawyki mogę usunąć. Dzięki. Walcze dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
to nie bedzie tydzien stracony tylko zyskany, zdobedziesz duzo dogłebnej wiedzy na sfd

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Nie chodziło mi że czytanie forum to stracony tydzień tylko dalsze stosowanie obecnej diety bez korekty...źle to napisałem w poprzednim poście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety

Następny temat

Dałem rade na początku to dam rade i teraz. Pomagajcie chłopacy. ! :)

WHEY premium