SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblokowanie po latach???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Witam chce sie dowiedziec jak to jest z tym odblokowaniem bo ja akurat nie miałem zadnego odblokowania po swoich cyklach a było to juz dawno temu. 3 lata temu (mając 16 lat) wziałem jako 1 cykl 5 strzałów omnadrena + serwatka białkowa wynik bardzo ładny rozrosłem sie troche i wyciskalem "kilka" kilo więcej po kilku miesiacach miałem smieszny cykl 3strzały omki + 2 Deca + 50 metanabolu po cyklu marne 5 tabletek clomidu. Przestałem cwiczyc masa mi spadła drastycznie siła tez poszła w dół. Czy po tych trefnych cyklach brac cos na odblok? Moze jakis tribulus? Znajacych tmat prosze o rade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
16lat? kpisz sobie czy celowo zrobiles kaleke z siebie?

jak dawno miales niby te cykle?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
mialem wtedy naprawde 16 lat nie kpie. I własnie mnie to zastanawia czy to do dzis moze miec jakies skutki uboczne. Patrzac na swoja niska masę i broblemy z przytyciem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niska masa i problemy z przytyciem to moze byc genetyka a moze to byc tez stale obnizenie testosteronu endogennego co moze miec wplyw na brak masy.
moze aczkolwiek nie musi.
Jak cos z***ales to masz nauczke i badz przestroga dla innych spikow siegajacych po saa w wieku gdy jeszcze nawet nie osiagneli podstawy rozwoju hormonalnego.

Mozesz jeszcze jedna zecz sprobowac wedlug mnie.
Zrobic lightowy cykl na propie 6tyg w dawkach 50mg e2d jesli przez te 3 lata nie brales nic to kopnie nawet.
A po tym cyklu zrobic odblok 1op tamoxa i 12tab clomidu
Moze sie poprawi. A rbiles wogole badania na poziom testa??
bo od tego wypadalo by zaczac...

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2007-10-31 00:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
A ja proponuje kupic dobrego tribulusa+ZMA ,i jechac tak przez minimum 3 miesiace trzymajac konkretna diete.Powodzenia

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
j/w

z TT niezły jest keizena

możesz też spróbować Animal stak2 z universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie sądzę,żeby po trzech latach od zrobienia (nawet d****nych) cykli,organizm nie doprowadził się do stanu homeostazy.IMO,niska masa ciała jest kwestią szybkiej przemiany materii i niewystarczającej wiedzy z zakresu odżywiania i fizjologii.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Nie sądzę,żeby po trzech latach od zrobienia (nawet d****nych) cykli,organizm nie doprowadził się do stanu homeostazy

Problem w tym ze jesli cykl byl robiony "za szczeniaka" i zachwial gospodarka hormonalna gdy ta nie byla w pelni uksztaltowana to jego homeostaza mogla ustalic sie na jakims niskim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1674
moj kolega jak mial 16 lat walil antka omadren i mete, znam wiecej takich osob minmum z 6 co w tym wieku brali juz koksy;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nordland,to zupełnie jak z laskami wpie.dalającymi słodycze i zastanawiającymi się czy ich tarczyca właściwie funkcjonuje,bo nie mogą zgubić fatu.Chłopak napisał,że do cyklu wkomponował białko,to pozwala mi sądzić,że niestety g...o wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak fujara bryka jak powinna to nic się nie bój, a dla pewności zrób badania na poziom testa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex Tamoxifen

Następny temat

Pomoc w rozmisce deki + susteryd = metka

WHEY premium