SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po propie i winie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Wit B6 to taka z apteki za 4zł, 50tab po 50mg. Niby obniża prolaktynę.

Co do wątroby to robiłem badania przed i miałem super wątróbkę. Walę do każdego capsa wina 1caps esseliv i 2x 1tab heparegen. Przed cyklem zrobiłem tydzień 3x 2tab heparegen i 3x 2tab esseliv na wzmocnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
ja bralem 1 tab esselive do 1 tabletki wina , teraz przezocilem sie na esselive duo i bede jadl ze 2 miesiace , bez kitu 120 tabletek wina a poczulem lekki bol od rana do nocy po prawo od pepka ,odstawilem wino i po 2ch dniach przeszlo i wogole juz nie boli trawienie nawet mi sie poprawilo , a miedzyczasie na cyklu bralem lakcid i siemie lniane poopijalem bo sranie mialem potym winie :P , jakies kiepskie kupilem toksyczne , gdzies gosc wrzucam wyniki badan na sfd po 2 tygodniach brania tego wina to watroba juz po dupie dostawala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No ja jem, 30mg/day, zobaczę za 2-3tyg czy czuć coś to wino jak nie to dam 40mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Polecam robic aeroby i sie nie o******lac i dieta zeby naprawde byla mdopieta z weglami bo dlugi czas polecialem sobie w kulki i nie chcialo mi sie robic aero anie dobrze diety trzymac , dopiero potem zaczelem hardcorowo i poczulem prawdziwe dzialanie wina , miedzyczasdie wazylem 103 kg teraz waze 98 kg przy tych samych obwodach :D , ogolnie zmarnowalem wino ale to pierwszy cykl czlowiek uczy sie na bledach :D, a sila 25 kg na lawce plaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ale po co ci zbijanie prolaktyny,jeżeli nie wiesz jaki jest jej poziom??.Przy twoim staku,trzeba mieć pojeebane w hormonach by ci wywaliło prolaktynę.
Nie żryjcie jej bo to nie cukierki.Biedy sobie narobicie.


deka/tren/meta te środki zwiększają jej poziom.
Zaś wcale nie muszą,sprawa indywidualna.

jak już jesz nolve to jedz do samego końca,bo estrogen gromadzi ci się w org.

Jak cie cyce swędzą to normalna sprawa przy lekach hormonalnych,taka nadgorliwość ci kiedyś zaszkodzi.

nie można takich rzeczy robić,bo jak widze takich kombinatorów i samozwańczych lekarzy to śmiech bierze,bo tacy najszybciej się wykruszają.
Przeżywają wszystkie sajdy od saa i żrą później tego chóój wie ile i po co.
hipochondrycy,.
Zanim się za coś człowiek myślący weźmie to powinien poczytać,jakie mogą być tego skutki uboczne i jak temu zaradzić.
A nie kombinować jak koń pod góre i samemu sobie szkodzić.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
JEszcze pytanie kiedy jest cloma i tamoxa razem ? rano czy wieczorem ? i odblok nastepnego dnia po oststanim propie czy 2 dni pozniej ?

Jeszeli tamoxa biore juz od tygopdnia bo na cyklu zaczely mnie swedziecn sutki i peczniec , ale zabklokowalem to jest wszystko dobrze to b6 na pct oprocz tamoxa do konca jest dla mnie wskazana ? , skoro po propie z winem mam problemy z gino to znaczy ze jestem bardzo podatny : (

Zmieniony przez - towar14714 w dniu 2011-10-13 15:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Księdzu
B6 uważam że 200mg to max profilaktyczna dawka (polepsza absorbcje witaminin i mikroelementów przez organizm, jak najbardziej wskazane przez caly cykl) 300-400mg stosowałem w przypadku jak gino nie schodziło mimo brania tamoxa, sadzac ze było to spowodowane progesteronem, nie mialem mozliwosci wykonania odpowiedniego badania.
Organizm przyzwyczaja sie do wszystkiego, podazajac Twoja teorią mozna albo nie brac nic albo ladowac konskie dawki, nie zawsze i nie ze wszystkim tak jest IMO

co do cynku, wkleje zapotrzebowanie podczas cyklu na np testosteronie
"Zapotrzebowanie w BB, jesli chodzi o zapobieganie retencji wody podczas cyklu to około (czystego cynku):
65-75kg 50-70mg
75-85kg 80-100mg
85-95kg 100-150mg
powyzej 100kg (150-175mg)
osobiscie stosuje połowę tych dawek

ciekawe ilu koksow amatorow podczas pct chodzi na badania sprawdzac poziom swoich hormonów i jak często? rzadko kto to robi, PCT to sprawa indywidualna i oczywiscie ze dla jednego moze to byc za dużo a dla drugiego bedzie w sam raz, 100% pewnosci nie bede mial ani ja ani Ty
mysle ze lepiej brac mniejsza dawke clomidu polaczane z tamoxem niz ciagnac clomid zbyt dlugo, sam tamox nie jest wystarczajacy na odblokowanie
jesli ktos mysli ze po 10 tyg ladowania organizmu testosteronem z zew wszystko wroci do normy po tygodniu lub 2 na clomidzie to powodzenia i szczęscia zycze
poza tym wszystko sie zmienia, cykle, wiedza na temat srodków a sprawa PCT jeszcze bardziej, jeszcze 2 lata temu ludzie proponowali inne metody, lub inne zestawienia/czasy wprowadzania srodków przy pct, dlatego korzystam z wlasnej wiedzy na ten temat a nie schematow ze tam "kowalski powiedział ze po 5tyg na mecie wystarczy tydzien na clomidzie i wszystko smiga jak przed cyklem"

takie moje zdanie na ten temat

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
3-4 dni po ost. strzale z propa.
Alboo nolva albo clomid.
Nie ma potrzeby by żreć wszystko na raz.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Organizm przyzwyczają się do vit.b6 po 2 tygodniach.Potem jej oddziaływanie jest znikome.Jeżeli org jej nie potrzebuje.Ja od kilku lat zawsze robie badania krwi po (dece,boldzie,trenie,npp) na poszczególne hormony,by wiedzieć jak wejść na pct.Nie przekraczam jednej tabletki clomidu/nolvy i poziom lh/fsh po kilku tygodniach wraca do normy.
Z witaminami jest tak że ich wchłanianie zależy od tego czy jest jej niedobór czy nadmiar.

Cynk udowodniono że nie ma żadnego wpływu na retencje,trądzik,testosteron itp.

Z pct,jestem tego samego zdania że mniejsze dawki a dłużej.
po 10 tyg.na cyklu to przynajmniej 4 tygodnie na sermach.

na oko to można sobie odległość mierzyć a nie robić pct.
Jak się człowiek skupia na saa to niech się też skupi na pct które jest nieodłączną cześcią cyklu.

ja się nie raz,odblokowywałem samym tamoxem,czasem z hcg czasem samo.
nigdy nie miałem problemu,jak się wierzy to i vvit.c zdziała cuda.
Ludzie nasłuchają się jakichś chóójostw i już odgórnie wiedzą że sama nolva nie pomoże.
Siła sugestii.

czemu lepiej mix clom/nolva krócej niż sam clomid dłużej??
po cyklu z mety czy wina w umiarkowanych dawkach i po 6 tygodniach,stosowania tychże środków.Poziom testa wrócił do normy po 7 tabletkach clomidu.
Więc jednak się da.
jak porobisz kilka badań będziesz sam wiedział co i jak blokuje.
A jak pozbijasz nadmiary to i provironem się odblokujesz

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-10-13 15:57:56

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
zgadzam sie z powyższym, co do B6 to poszukam info i jesli jest tak jak mówisz robie przerwe, co do cynku chciałbym zobaczyc wyniki badan ktorymi sie sugerujesz, przeciez od lat klepie sie ze cynk reguluje np. poziom testa i inne rzeczy.

masz wiekszy staż wiec rozpisz chlopakom co i jak, ja juz sie nie wypowiadam w tym temacie bo nadszarpnales moje reputacje :)

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG 5000j jak rozcienczyc

Następny temat

Rozpiska pct (1-10 e7d 300 enan)

WHEY premium