SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po propie i winie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
1. WIEK:21
2. WAGA: 98.5
3. WZROST:185
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI:praktycznie od zawsze z różnymi przerwami ostatnio 1.5 roku bez przerwy .
6. DIETA:
-białko: 2.5 g /kg
-węglowodany:2g/kg
-tłuszcz:1g / kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 100 tabletek mety 15 mg dziennie w wieku 17 lat , obecnie 1-9 prop 100 mg e2d , wino 3-9 30 mg ed .
8. TRENING: masowy , oststanie 2 tyg na rzezbe + aero
9. CEL CYKLU: masa z jak najmniejsza iloscia tluszczu
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:w normie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130 kg
-martwy ciąg: 120kg x 10
-przysiad: nie cwicze nog , b dobrze rozbudowane , strata czasu : )

PYTANIE:
Witam jestem pod koniec cyklu z wina i propa fox labs ,zostaly mi 4 strzaly propa i winka na 11 dni , moje pytanie jaki zrobic odblok na stanie mam 36 tab clomidu i 30 tab tamoxifenu , dodam ze tamoxa biore juz z tydzien bo poczulem ze gino mnie atakuje zapodalem 40 mg , nastepnego dnia 20 mg , a teraz jem po 10 mg i wszystko jest dobrze tylko nie wiem czy na odbloku zwiekszyc dawke tamoxa do 20 mg czy zostawic na 10 mg . Prosze o pomoc z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Nie ma sprawy, ja sie nie obrażam, przeczytałem i wyciągnąłem wnioski. Szanuje wiedze innych.

Co do płacenia za rady tak jak piszesz to szkoda ze nie jest inaczej, wiedza powinni sie dzielic ale wiadomo, zawodowcy boja sie ze inni ich przerosna. Chociażby znane cykle Arnolda, tyle sie o nich juz klepalo ale znajac jego zarty jak wciskal kit innym BB ze taka sylwetke osiagnal jedzac po kilka lyzek soli dziennie lub lody trudno w cokowiek uwierzyc.

Co do profilaktyki na cyklu to ja robie tak:
vitaminy complex, duza dawka magnezu rano + aspargin na noc, cynk chella i zincas forte na noc, czosnek, b6, wit C 1500mg, obecnie provi 50mg, tamox 10mg, chrom, B12 w tab, saw palmetto, sok z zurawiny, zen-szen, olej lniany zamiast tabsow z omega3/6/9 a na pct:
cynk, wit C 2000mg, czosnek, witaminy, olej lniany, kozieradka, DHEA, wit E min(1000mg musisz dac) bustery tescia i takie tam

pomijam oslonki na watrobe

po poprzednim pct zrobilem badanie poziomu testa i było 30% ponad norme, szkoda ze nie zrobilem badania przed cyklem

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Nastepnego dnia po skonczeniu wina zacznij pct, clom 1-4 100mg, 5-21 50mg, tamox 1-30 20mg, a jaja sie nie skurczyly na cyklu?

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
jaja mam luźne własnie , na pocztaku cyklu nawet mialem problemy z libido i caly czas luzne jaja : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Byc moze hcg powinienes przybic, kup 2 x 5000iu, bij 1000iu e2d, clomid przesun wtedy na po hcg zaczynajac 4 dni od ostatniego strzalu, mozesz go wtedy skrocic do 14 dni. Tamoxa ciagnij jak tam Ci pasuje najlepiej 2 tyg dluzej nic clom w tym przypadku.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
bedzie mi ciezko ogarnac hcg w tydzien no ale sprobuje , dodam ze wlasnie tew luzzne jaja mialem od pierwszego strzalu na nastepny dzien , jesli mi sie nioe uda ogarnac hcg to moge sie odblokowac tak jak w twoim pierwszym poscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Mozesz, innego wyjscia nie masz.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Up jest problem gdyz musialem zejsc z wina bo czulem watrobe zszedlem z wina w sobote , a w kolejna sobote koncze tescia wyszlo wkoncu ze 1-9 tesc - 3-8 wino , ponawiam pytanie co do obloku , do dosypzycij mam 36 tab clomidu i 30 tab tamoxa , moje jadra sa ok wiec rezygnuje z hcg , aha i jeszcze mam takei pytanie zostalo mi 24 tabsy wina po 10 mg , czy moge je zjesc jakos na pct aby zniwelowac spadki np. 10 mg nadczo przez 24 dni ? czy niema to sensu biorac pod uwage ze watroba mnie rwala nie jakos mocno ale bol byl staly od rana do wieczora , po odstawieniu i przyjmowaniu tej samej dawki oslonek esselive duo nic juz mnie nie boli wtym miejscu prosze jeszcze raz o odpowiedz dam soga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
up2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Nastepnego dnia po ostatnim propie zacznij pct
Clomid 1-4 dzien - 100mg, 5-20 - 50mg/ed razem 24tabsy
Tamox 1-30 - 20mg/ed razem 30tabsow

O winie na pct zapomnij, mozesz dolozyc jakis stack kreatynowy i inne zabawki typu DAA, ZMA...co tam chcesz zeby zniwelowac spadki jak piszesz. Wino zostaw na nastepny raz.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
ja po takim cyklonie walnalem na odblok 2 dni po ostatnim shocie HCG 1000iu e2d przez 2 tygodnie potem clom 36 tabsow na koniec kretka i novedex XT i wszystko za***iscie zero spadkow nawet progres byl wiec polecam. Jedynie przez 2 dni po skonczeniu tescia mialem depreche :P ale HCG pomoglo

Siła Masa Rzeźba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG 5000j jak rozcienczyc

Następny temat

Rozpiska pct (1-10 e7d 300 enan)

WHEY premium