SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
witam

prosze o rozpisanie mi jak wziasc odblok po cyklu meta - 4-4-3-3, prop 4x2 ml testop-100 - 50mg e2d dysposujac 5 tabletkami clomidu i 30 tabletkami tamoxifenu 10mg

>>"jak booli-jak puuchnie<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
dlatego tak smiesznie z tym clomidem bo na poczatku chcialem sie odblokowac nolva i zeby ja miec na ewentualny wypadek gino a te 5 tab clomidu dal mi ziom i chce to wykorzystac moze cos da :]

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
ja bym dal sam tomxifen 20mg ed do konca

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
1-5 clomid 50 mg
1-15 nolva 20 mg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
nie powinno mnie tu byc? nigdzie nie widzialem informacji, ze uzytkownicy forum nie majacy ukoncoznych 18 lat nie maja prawa wstepu do dzialu doping, lecz jedynie info ze zazywanie sterydow i prohormonow szkodzi zdrowiu i posty na temat szkodliwosci saa w moim wieku.
a moze zapomnialem o jakims skutku ubocznym stosowania koksu w moim wieku oprocz zrastania sie nasad kosci, rozpieprzenia gospodarki hormonalnej i zanikania receptorow i klasycznych skutkow ubocznych wystepujacych nie zaleznie od wieku?
swiadomie sie na to decyduje a jezeli komus sie to nie podoba to mnie to ***ie

Aleks - sog

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Może źle zrozumiałeś-jasne że czytać i się kształcić jak najbardziej.Zaledwie kilka dni temu ci 17 wskoczyło więc cykl robiłś mając 16 a ile przedtem namachałeś się żelastwem co?No tak zapomniałem że teraz młodzi koksują od razu po przeciez po roku już max wykorzystali swój organizm nei wspomnę o następnym etapie jakim są suple/mixy kreatyny.No ale Ciebie to ******li więc co ja Ci tu będę marudził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
jeszcze cyklu nie robilem a o odblok pytam bo wpadlo mi w lapy 5 tabsow clomidu, 17stka wskoczy mi jutro a za miesiac robie ten mini-cykl, ale nie o to chodzi nie bedziemy sie czepiac tutaj dni. cwicze poand rok - racja to stanowczo za malo, powino byc minimum 2-3 lata, tylko nie wiele osob ma tak*****owa genetyke jak ja, mowi sie ze genetyka moze miec wplyw na osiagi do 30%, lecz jesli chodzi o moja to chyba duzo gorzej sie mam od wszystkich, a juz na sucho nie idzie mimo proby regeneracji ... a chce wziasc saa nie dla tego ze mam male 38cm lapki bo mnie wyglad az tak nie obchodzi ( z moja budowa ciala nie da sie dobrze wygladac - nie ma takiej opcji, chodzbym nie wiem jak cwiczyl i sie odzywial), tylko musze byc silniejszy.
piszesz smiejac sie z tego ze po roku wykorzystalem swoj organizm - nie znasz mojego organizmu, z ta genetyka cwiczac na sucho nie da sie nic zrobic

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Też miałem 17-scie lat jak zaczynałem i żyje... chociaż ja nigdy nie byłem wzorem do nasladowania i gdybym posiadał obecna wiedze nt. diety/treningu/regeneracji pewnie jeszcze długo nie zdecydowałbym sie na to posunięcie, ale cóż młodosc ma swoje prawa, czas głupoty i popełniania błędów, które później mogą miec traumatyczne skutki do końca życia.
Zgadzam sie z odblokiem, który rozpisał Aleks w 100%

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
tylko ze ja wiem ze to co robie to jest blad i w pelni jestem swiadom konsekwencji no cuz .. moze do czasu kiedy bede miec 35 lat i umierac na marskosc watroby i serce to medycyna pojdzie na tyle do przodu ze mi przedluza zycie do wieku emerytalnego :) :) :) pozatym czy 100 mety i 8ml propa komus zaszkodzila ?

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
A tak z czystej ciekawościo zapytam czy brałes już jakiś mix kretyny?powiem Ci że jak nie to po 1 takim cyklu naprawdę ładnei siła podskoczy a jak dopracujesz diete "bo to jest ponad połowa sukcesu" to kilka kg załapiesz-nie ma bataNa saa przyjdzie jeszcze czas-mi też nie szło cały czas super cacy amimo to 6 lat na suplach jechałempozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
mixa nie bralem, bralem 2 razy mono vitalmaxa 300g+carbo 5g rano na czczo 5g po trenignu, po pierwszej mi costam przyszlo na sile, a po nastepnej wogole nic nie poczulem, myslalem tez nad jakims stackiem, planuje knockout albo nitrobolon przed wakacjami zeby sie nie wstydzic sciagnac koszulki nad woda :)

>>"jak booli-jak puuchnie<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jAKIE ODBLOKOWANIE ZEBY NIE SPADLA MASA

Następny temat

co teraz?

WHEY premium