SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie ten cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm a nie trzeba bling tych pierwszych dni z podwyzszaniem i obnizaniem?
hm zapomnailem napisac ze chodzi o kg na sztandze , co do wytrzymania hm napewno wytrzymam (chociaz nigdy nie mów nigdy) ale oxa...... wychodzi bardzo drogo juz o tym myslelismy ale tak z 400zl za 100 tab hm chociaz jelsi bym zdecydowal się np. za rok za dwa to bym wziol ten srodek.
Sory wszytskich ze nie dopisalem ze chodzi o kg na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
10 kg na kreatynce....hahahahahaha......ale jaja..na cyklu 4-AD, 1-AD, nor4-AD...poszło mi chyba ze 2 lata temu 7kg a w peaku brałem z tego co pamiętam 1600mg prohormonów

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm waldi ale muwiwsz o sile czy o mase hm bo z masą to się zgodze ale z siłą hm czytajcie uwaznie a nie na wyrywki!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
hm zesrasz hm się hm a nie hm wytrzymasz. Zampamiętaj moje słowa. Hm!

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
HMMMMMMMMMMMM!

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kmk jak wciskałem "wyślij odpowiedź" to jeszcze nie było Twojej....ale ja wogóle nie patrzę na wyniki siłowe...bo mi na nich nie zależy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BLing czytam co piszesz i zastanawiam sie dla czego odradzasz stosowanie piramid, możesz to wyjaśnić?

TP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie wiem jak z SAA, ale przy ph nie zauważyłem wogóle pozytywnych aspektów piramidy...tzn. nie ma żadnych negatywnych skutków wejścia od razu na max dawkę i tak samo z zejściem...a bezsensu jest ładować się pierwsze 2 tygodnie cyklu minimalną dawką, gdyż zmniejsza się efekt nie zmniejszając ewentuqlnej szkodliwości

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Greg Valentino

Następny temat

metanabol czy superanabolon

WHEY premium