SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie ten cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu się zalewasz hm jestem skory na propozycje ale doradz hm a nie zdanie albo jego pochodne"koksy to beee"-to juz wiem ale nie obchodzi mnie to w aktualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
****a ja tez tak chce 10 kg na kreatynce.bling a my idioci za kosy sie lapiemy .dobra ja spadam do sklepu po kreatynke i glutaminke
bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuhaaaaaaaahahahahahahhaahahahhaahahahahahahahhahah

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm sprostowanie hm najlepiej sie posmiac hm ciężko cos się dowiedziec hm najlepiej to brac i się nie pytac hm jak wy chcecie kogos przestrzec przed braniem hm jak nie doradzacie(sory doradzacie ale zdaniem zeby nie brac hm a czemu jest tylko jedna droga aby uslyszec rade)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
jest śmiech bo na bank na kreatynie nie zrobiłeś 10 kg czy tam więcej. jasne że wina do kreatyny nie ma co porównywać bo na samym winie masy nie zrobisz. ponadto wino w tabsach jest dość silnie hepatotoksyczne- co oznacza ze długotrwałe zażywanie uszkadza wątrobę. moim zdaniem taki cykl to strata kasy, zdrowia i czasu.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
HM.....HM....HM.....HM


ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu na kretce tyle się nie zrobi hm dziwne. Przeciez to normalne ze z 10 kg pujdzie hm no normalnie ze nie u zaawansowanych ale u początkujących napewno. Co do winka to czy z strzalach czy w tabsach i tak szkodzi na watrobę prawda?! co do mięcha nie zalezy mi aby przyszlo choc diete mam dobrą do tego bialko to i jego troszke zlapie a i przy okazji tluszczyku spale.nie dolanczam nic bo chcem ten którki cykl i basta ze sterydami!a strzałów się boje temu deci nie wezme a w tabsach do tego to chyba nic nie podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
podchodzi, oxandrolone.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Tobie może o kilogramy na sztandze chodzi? No bo jeśli o masę ciała to bujasz w obłokach. 10mg wina dziennie - taką dawką szkoda sobie dupę zawracać. Ten drugi cykl jest sensowniejszy. Nie łudź się że po pierwszym cyklu zrobisz 2-3 lata przerwy. Wiem że idea ta pięknie wygląda ale nie znam ANI JEDNEJ osoby której by się takie coś udało. Rok może wytrzymasz (jak zęby w ścianę wbijesz). Przy dobrych wiatrach rozsądek przyjdzie jak zdrówko zacznie odrobinę niedomagać i zobaczysz jak paru kumpli sobię krzywdę zrobi. Przy gorszych to Ty zrobisz sobie krzywdę.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
4-6 tygodni
20-25 mg winka/dzien
to jest normalny cykl wina a nie 10 mg/dzien

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
oczywiscie bez zadnych piramid jodel i innego scierwa

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Greg Valentino

Następny temat

metanabol czy superanabolon

WHEY premium