SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie ten cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
:P a kto tyle bierze przeciez pojedynczy strzal ma 50 :) minimum to 100mg jesli w zastrzykach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
mowimy o tym temacie?
kolega ma tabletki?
czegos nie wiem?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Nie no ja tak ogolnie odnosnie piramidy pisałem. A tabletki to shit i musalby jesc faktycznie ze 4 -6 dziennie zeby cos osiagnac. JA tam wole zastrzyki :) Sorki ze sie troche nie wtemacie wmieszalem myslalem ze ogolnie o piramidy chodzi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
festus nie zgadzasz sie co do piramid?
poczytaj troche a sie zgodzisz...

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Blink naprawde nie wymyslilem tego sam, przeczytalem tez nie malo sam stosowalem i rozmawialem z wieloma osobami ktore z pewnoscia wiedza na ten temat wiecej od nas. Co do sterydow dlogolancochowych masz racje, co do krótko łańcuchowych wskazana jest piramidka. Mozesz nawet zalozyc posta moze ktorys z modow odpowie najlepiej gdyby to byl Venom albo Ted ale oni są raczej zapracowanymi ludźmi i nie maja czasu na takie glopie sprawy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
He...odpowiem a propos ph...w mailach które dostaję masa ludzi chce brać jakieś dziwne małe dawki w dziwacznych piramidach..myśląc, że tak zdrowiej i bezpieczniej...ale...należy sobie uświadomić..że to nie jest zdrowe i bezpieczne i dlatego jak już sie truć, to przynajmniej dla konkretnego efektu...mówie o sensownych dawkach branych z głową a nie jakiś kolosalnych przegięciach - przykład..ktoś mi przysłał że chce brać taką rozpiskę samego 1-AD 200mg 300mg 400mg 400mg 300mg 200mg - bezsens - przez pierwszy i ostatni tydzieć bierze nieskuteczną (ale już szkodliwą) dawkę...a drugi i piąty tydzień ociera się o granice efektu - czyli realnie efekt ma przez 2 tygodnie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
festus yup a potem napisze lift spice big i pewnie paru innych ze jest lepiej bez piramid
i kto ma racje?
oczywiscie amerykanie

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
-blinG- nie uogolniaj. Tapering jest niezbedny, a wejscie to kwestia indywidualna, zalezy od srodkow i "doswiadczenia" osoby. Powiedzmy tak, wzialbys od razu 2g testy na tydzien ?? Znam takich co biora dziennie 250mg lub nawet wiecej, tez odradzilbys im stopniowe wejscie i zejscie ?

Poza tym nie fascynuj sie tak amerykanskimi bordami, te ktore podales akurat sa najgorsze. Wiekszosc podawanych tam informacji to chlam, trudno juz wylapac wartosciowe posty.



Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nie wzialbym 2g bo wiem ze daje tyle samo co 1g
imho podalem te najwieksze ... nie najlepsze
nie fascynuje sie tylko sam od 1.5 roku latam na cyklach robionych nie po polsku i sie do niech przekonalem (yup nie stosuje taperu i nie narzekam na spadki spowodowane "rozpiska cyklu")

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
ocena to 0

winko dawkuje sie jezeli juz w tabletkach w dawkach 15-30mg dziennie

zastrzyki na ogol 50mg co drugi dzien, poczatkujacy poczuja dzialanie juz przy 2 strzalach tygodniowo, a mozna i kluc sie codziennie tyle ze wtedy kasy wyjdzie ladnie za to winko )

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Greg Valentino

Następny temat

metanabol czy superanabolon

WHEY premium