SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena sylwetki ( cel rzeźba)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
szczególnie że zaraz po kickboxingu mam trening na siłowni obwodowy
wyglada to tak ( PON-Box , Wtorek- KB + siłka, czwartek KB+ siłka) niewiem czy dam rade jak nie to pójde na siłke w inny dzień do kolegi

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
podobno nie dobrze jest łączyć siłke z np SW , chociaż osobiście też tak robiłem :) a w nocy spałem jak zabity xDD kup te carbo amino i moze coś na siłe ? kretynka jakaś bo mocne pier****cie zawsze się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
kreatynę brałem mono mega caps :) skończyłem już cykl 4 tygodnie , miałem teraz trening na silę i się przydał ,no właśnie dużo osób poleca Amino do SW

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Doradzające osoby proszę więcej się tu nie wypowiadać bo piszecie straszne bzdury...


Do autora:
może tak jakieś dane o sobie?

wypełnij ankiete i powiedz na ile Ci zależy. Czy mam tracić czas na Ciebie czy może jednak chcesz sensownie powalczyć z tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
chciałbym stracić troche tłuszczu ,dane o mnie są na moim profilu :)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
sry ale muszę się pochwalić :D zdałem maturę :D:D:D Panowie to teraz na AWF :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co jest na zdjeciu bf masz około 17-18 na twoim miejscu zrobiłbym redukcje conajmniej do 12-13% bo przy takim bfie 17%nie wyglada to za dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
kupiłem sobie thermo speed extreme , przerzuciłem się na trening obwodowy , chwilowo mam przerwe w Kick boxingu do sierpnia , ponieważ za tydzień wylatuje do Egiptu , tam oczywiście pływanie itp to podstawa :) więc tłuszczyk na pewno się zrzuci

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thermo speed raczej za duzo nie da pobudzic ten slabo pobudza a jednak pobudzenie na rzezbie jest potrzebne by miec energie i motywacje moim zdaniem spalacz nr 1 pod wzgledem spalania,pobudzenia, motywacji to vpx redline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i plan do oceny

Następny temat

prosze o ocenę diety

WHEY premium