SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nozownik

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6330
Kraj
PAP, MFi /2003-09-14 08:43:00

Gdynia: Nożownik zabił dwóch mężczyzn



Dwóch mężczyzn w wieku 20 i 31 lat zostało w Gdyni śmiertelnie ugodzonych nożem przez 52-letniego mieszkańca tego miasta Jerzego P.

Do zabójstwa doszło na jednej z ulic dzielnicy Mały Kack. Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa.

"Podejrzany o zabójstwo twierdzi, że jadąc na rowerze, został zaatakowany przez mężczyzn podróżujących mercedesem. Trzech świadków, którzy znajdowali się w aucie wraz z ofiarami przestępstwa, zeznało z kolei, że to rowerzysta na nich napadł" - powiedział PAP oficer dyżurny gdyńskiej policji Andrzej Łysiak.

Ugodzeni nożem mężczyźni zmarli na miejscu zdarzenia mimo około 40-minutowej reanimacji.

wziete z onet.pl =>http://info.onet.pl/798953,11,item.html

Wymowki sa jak DUPA
kazdy je ma..

Wymowki sa jak DUPA
kazdy je ma..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 54 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6835
He,he 52-letni dziadek.U mnie na silowni pakuja takie "dziadki" jednemu przy przysiadach brakuje juz cegielek na atlasie (typ po 60-tce) a drugi jak sobie naladowal caly stos na motyle to zerwal linke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1327 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15377
To było tak: ulicą jechał powoli mercedes, w którym siedziało 5 młodych, ubranych w garnitury biznesmenów. Za nim jechał mocno podpity, niechlujnie wyglądający rowerzysta, który nagle gwałtownie przyspieszył i zajechał mercedesowi drogę. Samochód musiał zahamować.
- Przepraszam, ale co szanowny Pan robi? - zapytał uprzejmie jeden z biznesmenów.
- Wy się k... nie pytajcie, ch..., tylko wysiadajcie, bo inaczej was zaj..! - ryknął rowerzysta.
- Wybaczy Pan, ale chyba niczym sobie na to nie zasłużyliśmy. Proszę pozwolić nam odjechać - odparł kierowca. - Poza tym wydaje mi się, że nadużył Pan alkoholu.
- Wysiadać, do k... nędzy, ale już!
- Skoro Pan nalega...
Mężczyźni posłusznie opuścili samochód. Dalej wypadki potoczyły się błyskawicznie. W ręku rowerzysty błysnęła klinga i znienacka runął on na zaskoczonych i bezbronnych biznesmenów. Nim zdążyli zareagować, posypały się na nich mordercze ciosy. Trzej zdołali jakoś uciec, ale pozostali dwaj nie mieli tyle szczęścia. Rowerzysta zadał im kilka pchnięć, po czym powalił na jezdnię i leżącym poderżnął jeszcze gardła.
-No to, k..., wyrwałem dwa chwasty - powiedział bełkotliwym głosem, wycierając zakrwawiome ostrze.

quidquid latinum dictum est, altum viditur

quidquid latinum dictum est, altum viditur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9388


***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6579
duzo niewiadomych, kto ,kogo ,za co?

Walczy czlowiek a nie sztuka walki

....niewiesz co mowic? to mow niewyraznie.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
dziwne bardzo dziwne co najmniej nie pwazne goscie w samochodzie jada napada na nich starszy czlowiek jaacy na rowerze bezsens
dalczego poprostu nie pojechali dalej cczujac sie w sutyacji zagrozenia zycia bardzo dziwna sprawa uwierzylbym raczej w wersje starszego pana

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
pewnie jechało kilku ubranych w paski mercem i faceta chcieli zepchnąc do rowu albo na krawężnik, a może nawet wysiedli skopać mu "profilaktycznie" tyłek (bo był sam a ich 5ciu, więc akurat zauważyli, że szanse były wyrównane) i ostro się ździwili. Jeśli to oni go napadli, to jestem pewny, że tych 3ech 10 razy pomyśli zanim kogoś będą chcieli "zaczepić". No ale możliwe, że naprawdę na nich kolo napadł...



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta,albo go z welocypedu skroić chcieli i się nacieli...ale i tak,nawet jak kolo bronił siebie i rowerka,to niestety teraz pójdzie siedziec...takie nasze prawo....

"lepiej by trzech sądziło, niż czterech niosło..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
myslę, że było tak, jak pisze Quasar..

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
ja myslę ze to jeden wielki obłęd..czy ci faceci byli pustakami czy to pudzian był przebrany za dziadka i robił sobie jaja??

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kurcze...od dzis nie zaczepiam rowerzystow,a jak mnie ktorys potraci to przeprosze.

Zycie mnie juz nie bawi.Mam wszystko gdzies

"FIRST POSITION,AFTER-
SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
no baaa sam jeżdźę na rowerze i w plecaku mam zawsze kose (może nie koniecznie do dźgania ludzi ale ją mam) a do obrony mam zawsze gaz w kieszeni (te trasy rowerowe przez lasy sa takie niebezpieczne)

Nie daję sogów, niemam abonamentu

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido

Następny temat

Wykończenia i inne techniki...

WHEY premium