SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe mesomorph vs?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
co do supli od tego pana to zjadlem juz pol puchy przedtreningowki od niego i szczerze mowiac moge z czystym sumieniem ja polecic nie ustepuje mocy meso , co do tej afery z sni itd. to przeciez minelo jak juz ktos slusznie zauwazyl 7-8 lat od tego momentu wiec wiele moglo sie zmienic przez ten okres czasu, osobiscie skusilem sie tylko dlatego na produkty od niego ze wzgledu na niezla promocje ;) choc po normalnej cenie juz pewnie drugi raz tego nie kupie bo meso wychodzi prawie 100zl taniej co mysle ze jednak przemawia na jego korzysc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ja wpierniczyłem 2 puchy Meso, a teraz papam Noxa i z całą pewnoscia moge powiedziec ze te srodki sa porownywalne ! Tak wiec Noxa po Meso polecam jak najbardziej !
Aktualnie jade na zestawie Power Hors & Nox i cykl idzie znakomicie ! Do tego jem rózne dodatki typu: białko, carbo, witaminy, omega, zma, ale efekt "klepiący" oczywiście dają 2 pierwsze środki. Robie aktualnie trening Wodyna na siłę klatki i jest ogromna moc ! Cykl zakroiłem wstepnie na 2 miesiące, ale z tego co widze to przedłuże chyba do 3 lub do momentu kiedy progres ustanie. Na pewno niedłużej niz 3 miesiące.
Anyway polecam HP + NOX, bo w tym zestawie tkwi prawdziwa moc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Bpi 1.m.r jak dla mnie lepiej klepie od meso, jadłem wersje 550g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a jak dla mnie 1mr slabsze od meso
wiec jakwidac, na kazdego dziala co innego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5004
ok dziekuje za odpowiedzilapcie sogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
GHRP6 ale jak sie wwali do sroka czystej farmaceutycznej kofy to bedzie piekinie dzialac :). Zreszta SNI ma to do siebie ze pierwsza partia dziala -jakos tam , rzecz jasna nie do konca z trzymanym skledem z etykiety :) Porozmawiaj z chemikiem jakims, ktory zna sie na rzeczy i jak sobie spojrzy fachowym okiem na liste substancji z tego wynalazku to powie Ci ze nie jest w stanie tego zmieszac bo to niemozliwe :) , lyzka w srodku by stala deba i smak by byl tak ochydny ze zadnym markrem smakowym na swiecie tego bys nie zamaaskowal.
Poza ta afera z SNI jeszcze pozniej bylo pare przekretow na samym forum *****-cioci , np jakos 2 lata temu czy 3 oszukal Bulla. Ten czlowiek ma to we krwi i sie nie zmieni.
Jego wielka "korporacja" to mamusia i tatus i szarzy ludzie co mu pracuja za psi grosz gdzies na wsiach tzw jego "agenci" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194
A może ktoś mi doradzi z czym jest dobrze połączyć mezo żeby ta pompa dłużej zostawała i coś żeby tak mięso nie bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
BCAA i cytrulina np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194
podziękował a to wszystko po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna universal +spalacz?? dobre?

Następny temat

Storm + Shock+CM3?

WHEY premium