SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shotgun vs Mesomorph

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Jesli ktos stosował te dwa suplementy prosze o porównanie

dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Spoko, u mnie też pierwsze tygodnie i wszytko w normie ;)
Zapytałem poprostu z ciekawości, pozdro :)

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2010-09-01 14:44:23

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pytaj o wszystko w jednym temacie.
a po drugie masz dzial z opiniami i tam porownuj.

meso ma geramine, ktora jest narkotyczna, i shotgun nie moze byc z nim porownywalny. no chyba, ze pod wzgledem pompowania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
a jakie działanie ma geramina ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A wiesz co to jest wyszukiwarka google?
Ludzie samodzielnosci troche!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
https://www.sfd.pl/Geramina-t629978.html

ja znalazlem tylko cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
shotguna bym porównał pod względem działania z Xplodem... do pobudzenia przed treningowego jakie daje meso to shotgunowi daleko.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16009
Stosuję obydwa.
Shotgun - czasami biegunka, trzeba wziąć półtorej miarki żeby poczuć. Pobudzenie i pompa zadowalające.
Meso - wystarczy jedna porcja, żaden negatywnych odczuć, świetnie pobudza. Po treningu przez długi czas utrzymuje się świetne samopoczucie.
Trening na meso jest o wiele lepszy i wg mnie jest to zdecydowanie lepszy suplement.

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
Też się zastanawiam co wybrać z tych dwóch, panowie co na prosty cykl: 1. mesomorph +mono czy shotgun + mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
sadzac po profilu, shotgun+mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16009
Na pierwszy cykl to najlepiej sam monohydrat i jakieś białeczko. Nie ma sensu na pierwszym cyklu stosować przedtreningowych cudów, gdyż samo mono da dobre efekty. Lepiej zamiast shotguna kupić dobre białko lub mutant mass w zależności od braków w diecie.

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5559
nie zrozumieliśmy się bo ja źle wpisałem, to nie jest mój pierwszy cykl ale 7. Było samo mono, mono+cp, mono+hp, mono+xpand, mono+no-xplode. Napisałem prosty cykl a nie pierwszy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Synthesize vs Reanimator

Następny temat

Mass Active 20

WHEY premium