SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa seria IP - jakie opinie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Mial ktos boldka ip własnie zaczalem stosowac dziwi mnie kapletny brak smaku i zapachu..A Zawsze inne mialy taki specyficzny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121


a co sadzicie o tym?? bo posiadam tego 20ml..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
tylko tu znalzlem dokladny opis tego:

http://www.roidorder.info/drostanolon.htm



tylko ze po niemiecku... javascript: test('');

czy to nie jest przypadkiem to samo co drostanolon propionat tylko ze zaczyna klepac po dluzszym czasie i strzal raz w tyg starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
wiem ze u mnie wszyscy sa zadowoleni z produktów ip z tej nowej serii, napewno wino, bold, tesc 450, tren base i primka klepia jak trzeba

MAŁOLAT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
a wiesz cos na temat tego co powyzej wklejilem? bo za ****a nigdzie sie konkretnie nie moge dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Masteron na dlugim estrze.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
ja myslalem ze to cos podobnego do masteronu..a to poprostu pod inna nazwa jest.. na dlugim estrze jak najlepiej przyjmowac strzaly?? 1ml na tydzien?? i 10ml styka do kuracji z deka i susta 12 tygodniowa?? czy lepiej 2 ml na tydzien i zaczac brac gdzies od 7 tygodnia do 12tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
mniej woda podejde po cyklu jak dam masteron o dlugim estrze pod koniec?? tak na ostatnie 6tyg co 4 dzien 1ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4332
Bral ktos nowa serie tego trena?? Pozytywne opinie czy nie warto ryzykowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Raz w tyg to za malo, najlepiej podzielic dawke tygodniowa na dwie mniejsze.

1ml to za malo, 300-400mg tyg. mniej niema sensu brac.
Nastepnym razem dowiedz sie co kupujesz, efekty masteronu zobaczysz przy niskim BF, inaczej to poczujesz skok androgenow, sily i tyle, cudow sie nie spodziewaj.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stosowanie SAA w leczeniu kontuzji kręgosłupa

Następny temat

jaki trening

WHEY premium