SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa massacra???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
Więc powiem tak, skoro załóżymy że nowa massacra bedzie kosztowała 120 zł i bedzie w niej 20 porcji, więc 40 porcji bedzie kosztowało 240 zł. Konkurentem massacry jest np Nitrobolon energizer który kosztuje 160 zł za 40 porcji, a w każdej porcji są pobudzacze, pompery, 5g bcaa i 7 gram kreatyny można go więc stosować rano, przed treningiem jak i po treningu. Według mnie massacra 1 ani massacra 2 nie mają szans z nitrobolonem III. Krótko i na temat. Jeśli chodzi o mnie to już wybrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mało tego sam olimp sugeruje że skuteczny cykl na ME2 to 6 (SZESC) opakowan tego preparatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
A jeśli chodzi o nitro to 2 puchy i jedziesz przez co najmniej 50 dni. (2 porcje w DT i 1 porcja w DNT)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wiem czy spekulowanie o skutecznosci preparatu ktorego nawet skladu nie mamy jest idealnym sposobem na ocenianie :D

swoja droga testem bym sie nie sugerowal rowniez w 100%
KO tez ma o ile pamieta sugerowana dawke 2x dziennie, codziennie
osobiscie stosuje tylko przed treningiem czyli raz na 2 dni (w mojej wersjie econo :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Nitrobolon Nitrobolon... mogloby być nawet 100 porcji a ja i tak dalej twierdze ze to przereklamowany produkt. Tak jak wiekszosc z treca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
Tylko zwróć uwagę ze w nitro nie ma żadnych węgli i imo jest to dużo lepsza opcja niż ładowanie do porcji massacry 30 gram węgli prostych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jak nie ma jak jest 15 gram/porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
7 gram jak już :P i to tylko w celu poprawienia smaku

Zmieniony przez - onpower w dniu 2009-03-25 18:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
chodzilo mi o dzienna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
onpower
"Więc powiem tak, skoro załóżymy że..."
Nie zaczyna się zdania od wiec...:P:P nie no żart ale porównywanie w tym przypadku produktu, który jest na rynku i znasz jego cene z przypuszczeniami i ogólne mieszanie z błotem przy "załóżmy"... Ja tam wole poczekać i dopiero potem wydać "IMO":P w sumie to nic nie kosztuje

I'm gonna make him an offer he can't refuse

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie co do witaminy d3

Następny temat

dlaczego olimp nie wyda razem z cynkiem miedzi?

WHEY premium