SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nos-krotkie pytanie.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
mam do Was nastepujace pytanie, od pewnego czasu zaczalem chodzic na sparingi i nie raz dostaje na nich po nosie i albo mi sie wydaje albo moj nos staje sie bardziej sokoli, czy ma to zwiazek z przyjmowanymi uderzeniami? czy on poprostu nad-budowywuje chrzastke by wzmocnic sie? zauwazylem ze duzo bokserow ma taki wlasnie typ nosa, przykladowo Adamek.
podkreslam ze nie chodzi o splaszczenie tylko tworzenie sie garba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1734
Mam ten sam problem.Chrząstka robi sie bardziej wyraźna i jak by stopniowo robiła sie coraz większa pomjiając to ze jedną przegroda mam węższą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
No to chyba normalne, ze od udezen ci sie nos deformuje..ja np mam skrzywiona przegrode nosa

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
sokoli
wg mnie ci się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile to jest od pewnego czasu?
W miesiąc czy w rok nos Ci sie nie zdeformuje, nie ma takiej siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Nie ma takiej sily? hehe...po pierwszym polamaniu nosa mozna miec go zdeformowanego juz

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Trzeba miec dobre uklady z chirurgiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mi zlamali dzis i jak poszedlem na pogotowie to powiedzieli ze do szpitala musze isc bo tu nie nastawiaja, a jak pojechalem na drugi koniec miasta do szpitala to facet powiedzial ze dopiero w piatek bedzie operacja, no po.***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto pisał o złamaniach?
Kolega pytał o sparingi, skoro zaczyna to zapewne ostrych sparingów mieć nie będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
czy ja wiem czy sparingi moga byc nieostre? zazwyczaj zawsze sie czlowiek sie rozbuja, albo jak dostanie mocniej to tez chce oddac, no chyba ze sie umawiasz z kolega zeby robic wiecej unikow i przemieszczania sie... ale to w moim przypadku troche nie fair. mozna tez trafic na slabego przeciwnika no to wtedy my go bijemy sami dostajac malo albo wcale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20112
a czy konstrukcja nosa ma wpływ na złamania? bo ja np mam gietki koniec nosa i moge go rozpłaszczyć. czy to znaczy że mam mało podatny nos na złamania? bo jeżeli chodzi o nasadę to chyba nie mozna mówić o małej bądź dużej podatności.

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
A jak to jest z tym wyciąganiem chrząski? Słyszałem, że ze względu na lepiej rozwiniętą medycynę już tego nie robią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BRONIC MIESZKANIE I RODZINE PRZED ZLODZIEJAMI?

Następny temat

Simonides Interkontynentalnym Mistrzem Świata MuayThai federacji WMC

WHEY premium