SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolva + proviorn

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Witam. Wiem ze jest duzo tego, uzylem wyszukiwarki, jednak nie znalazlem interesujacego mnie dokladnie takiego postu. Tak wiec: robie cykl
1-7 propek 100mg/e2d
3-7 winko 30mg/ed

Nie chce znow odblokowywac sie clomem bo zamula a to bedzie poczatek wakacji i to nie wskazane:) Chce uzyc nolwy i provironu. Pytanie:
-czy odblokuje sie tym dobrze , nigdy tego nie uzywalem, ani nolvy ani provironu
-ile tego kupic i jakie dawki brac zeby sie odblokowac na dobre

Po odbloku zapodam jakis stac kreatynowy, moze tribulusa.

Pozdro600

"audiatur et altera pars"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1113
moim zdaniem to polaczenie powninienes stosowac do silnie estrogenicznych cykli a Twoj taki nie jest.Z reszta co do funkcji"odblokowujacej"nolvadexu sa rozne sprzeczne z reszta opinie.Jedno jest pewne ze nolva ktora zapycha receptory podana w za krotkim okresie moze przyniesc odwrotne efekty.Po drugie to polaczenie stosuje sie najczesciej w trakcie cyklu aby obnizyc stosunek estrogenow do testosteronu.Wiec jezeli masz na celu odblokowanie to jednak pomysl nad mulacym clomidem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
po nolvie też będziesz miał pewnie zamułę...

ja bym zrobił
nolve 10 dni po 40mg i 10 dni po 20mg
a proviron przez cały czas po 25mg (wtedy kiedy nolvę)

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
ja jestem na podobnym cyklu...i tez nie mam zamiaru ruszac clomidu.
Zapodam Nolve 1tab. dziennie 3 dni po ostatnim szocie propa przez jakies dwa tygodnie do tego clen i tribulus...a jest to porada jaka uzyskalem od kogos kto sie na tym zna i ma o tym pojecie ;)

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
ciekawe rozwiazania. Myslisz ze da rade ?? a do tej nolwy jak bym dolozyl proviron jedna dziennie ??

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
a po co proviron ? on nie sluzy odblokowaniu chyba ze chcesz cos innego nim osiagnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
proviron zeby sie lepiej poczuc i rowniez pobudzic organiz podnoszac poziom testosteronu. Przynajmniej tak mi sie wydaje, ale moge sie mylic.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
provi na poprawe samopoczucia i ew problem z kuśką

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1113
taz Bolec pisa Ci chlopaki i sam Ci pisalem ze proviron nie sluzy do odbloku a nolva dosc watpliwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
zawsze robilem odblok nolva i jakos wyszedlem na tym dobrze spadki minimalne libido w normie, wiec mysle ze jest dobra na odblok

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kickstart na omie

Następny temat

hormon wzrostu

WHEY premium