SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nnie mogę upilnowac ustalonych pór posiłkow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
witam co mam zrobic w takim przypadku czesto zdarza mi sie ze posiłki obsuwaja mi sie w czasie, i potem kolacje musze po nowy jesc keidy wogole nie jestem glodny ani nie mam ochoty na nic...
Np jutro mam taką sytuacje: o 10.35 posilek w szkolem potem o 12 tez w szkole, na 15 zaplanowany mam obiad(wg diety) ale o 15.40 mam korki z angola i nie oplaca mi sie isc do domu zeby zjesc tylko, a nastepnie ide do dziewczyny i wróce koło 19 do chaty...wtedy taka dieta nie ma sensu a nie mam miejsca w plecaku zeby brac pare pojemnikow i jesc to przez cały dzien... Na szczescie taka sytuacja zdarza sie raz w tygodniu, a tak to zazwyczaj jakies wyjscia na pare h...wtedy tez nie mam mozliwosci zjesc... Co robicie w takich przypadkach??!

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak to co bierzesz michę do dziewczyny i jesz u niej wstydzisz się czy co?
albo mówisz żeby zrobiła Ci cos dobrego albo sam jej robisz i jecie razem co za problem bo ja nie widzę żadnego.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
o to chodzi ze juz do szkoły biore troche zarcia do tego ksiazki itd...nie ma miejsca zeby jesxzcze obiad pakowac sobie...nie no oczywiscie ze moze zrobic cos do jedzenia zazwyczaj jem u niej kanapki przeciez nie bede u niej sobie ryzy gotowac;p

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zrob posiłek u niej i się nie martw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3376
kup sobie torbe, mi wszystko sie mieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15999
albo nie bierz ksiazek, ja nosilem kiedys zeszyty solo :) wszystko dla diety i zwiazanego z nia progresu.

Zmieniony przez - samo2 w dniu 2009-10-20 02:01:27

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie dajmy się zwariować, oczywiście pochwalam, ale też dieta niech nie rządzi w naszym życiu, nie jesteście zawodowcami przecież pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15999
nie jesteśmy, ale ten sport i działania z nim związane warunkują rozwój, samodyscypline przede wszystkim.pzdr

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Poświęcenie książek dla diety, to już istny hardcore ^^ Aczkolwiek, jak sięgam pamięcią do swoich lat szkolnych, to podręczniki w samej szkole na niewiele się zdawały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
kurde musze zlapac jakas pozytywna motywacje bo jak zaszedlemna silke od paru miesiecy to za glowe sie zlapalem -.- mam wrazenie ze od 0 zaczynam...sorry ze tutaj sie o to zapytam ale co mam robic? po malutki od małych ciezarow az sie rozkrece do dawnej "swietnosci"?akurat teraz mam taki okres przygotowawczy, probuje ciezary do poszczegolnych cwiczen itd, a od listopada na mono wjezdzam, a dla ulatwienia aakg jeszcze...szczerze mowiac napalilem sie na tego supla wiec juz raczej nikt mnie nie odwiedzie od niego^^

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przede wszystkim nie szarżuj i powoli a do celu bo krzywdę zrobisz sobie
a jak kiedyś było lepiej wrócisz do tego szybko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja -20 kg

Następny temat

Odzywianie przed zawodami kulturystycznymi

WHEY premium