SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro fire prolab 810 gram

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
witam jest pozno ale moze ktos mi jeszcze dzis odpowie mianowicie nie wiem jak stosowac ta wlasnie owa odżywke prosze o pomoc bo mam na odzywce po niemiecku ale nie umiem nic z tego wywnioskowac to napewno nie jest po angielsku
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4323
1-2 miarki 30-45 minut przed treningiem, na pusty żołądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
Dzięki za odpowiedz czyli co wziasc miarke przed treningiem i po tym dopiero zjesc przedtreningowy posilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
posilek jesz okolo 1.5-2h przed treningiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
czy powinienem do tego dokupic kreatyne bo w sumie w skladzie jest kreatyna ale to chyba za malo dokupic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dokup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
dzieki uwielbiam takie odpowiedzi pelne merytorycznych wypocin i ociekajace iloscia rzeczowniklow, przymiotnikow, i czasownikow
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
a co ci mam jeszcze napisac w ktorym miescie, sklepie, fiemre , cene dlugosc i srednice k.u.t.a.s.a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
a co ci mam jeszcze napisac w ktorym miescie, sklepie, firme , cene oraz dlugosc i srednice k.u.t.a.s.a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
nie masz mi tego pisac nie wymagam tego od ciebie wpadla mi taka odżywka w rece i nie wiem jak z nia poleciec dlatego sie pytam moge? i po co o genitaliach nawijasz masz jakis kompleks
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Rano porcja kreatyny. Posilek 2 godziny przed treningiem, nitro 30 minut przed treningiem.
w nietreningowe rano porcja kreatyny i po poludniu
wsio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polecenie gainer'a

Następny temat

Pytania odnośnie cyklu

WHEY premium