SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski puls

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krótkie pytanie czego obajwem moze byc niski puls zaznaczam ze mialem do czynienia ze sterydami przed chwila mierzylem 49 uderzen na minute
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ogólnie to puls zawsze trzeba kontrolować, najlepiej zakupić zegarek z pulsometrem, niedużo coś takiego kosztuje np. http://www.allegro.pl/item621030840_sportowy_zegarek_z_pulsometrem_miernikiem_kalorii.html


Pozdro

Zmieniony przez - siwy6671 w dniu 2009-04-28 14:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Osłabienie organizmu? A jak z cisnieniem? Wiem ze wyczynowi sportowcy maja obnizony puls z powodu wysokiej wydolnosci oddechowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Podobnie mam, wcześniej jadłem niezdrowo, zero ruchu papierosy i puls i ciśnienie miałem na poziomie 130/70 a puls 70/80. Po tym jak wprowadziłem diete, codziennie aeroby i siłownie i rzuciłem papierosy ciśnienie zachowało ta samą wartość natomiast puls wachał się w granicy 50/60 byłem z tym u lekarza stwierdził że to normalne dlatego nie masz czym się martwić.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Ile masz lat ? Jakie masz cisnienie ?

Moze to byc wynik wytrenowania organizmu, (w sumie teoretycznie im nizsze tentno w czasie spoczynku tym mocniejsze serce-moze przepompowac duzo krwi za 1 zamachem)...ale nie koniecznie najlepiej skonsultuj sie z lekarzem EKG tez by sie przydalo.


pzdr.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie jade teraz cykl na ph i troche mnie to wiecie niepokoi nic sie nie macham a codziennie pedaluje 4 km do roboty plus powrot i tylko jakby mi serducho bardziej lekko bije jakbm go nie czul mieze cisnienie i kurde puls na tym gownienku niski w kij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
achorisku mam 24 wiosny i mam problemy z cisnieniemn biore tritace i beto zk 100 ale to na cisnienie a co z serduchem kurna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie mimo potencjalnie wysokiego cisnienia mam puls niskijakby mi serducho uroslo moze byc?Mniej ale konkretniej pompuje ...nie znam sie teoretyzuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówcie bo sie martwie dziwnie sie czuje nie ma sil gibac strach sie wkradl ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie jestem przekonany co do cyklu na PH przy nadcisnieniu
Zrob sobie EKG. A jak z tetnem podczas wysilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Naucz sie edytowac posty....i skonsultuj sie lepiej z lekarzem, serce to nie zarty pozniej mozesz zalowac (np. wczoraj gosc mieszkajacy 2 domy dalej odemnie umarl w wieku 40-paru lat wlasnie na serce).


pozdr.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
niski puls jest normą dla osób ćwiczących (sam mam spoczynkowy poniżej 50/min)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysienie...

Następny temat

Bóle

WHEY premium