SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie rosnę na dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3128

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

98

Wzrost

195

Obwód ramienia

35

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2 g na każdy kilogram masy ciał

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl testonon + cyphionat

Opisz swój plan treningowy

pon plecy bary, środa nogi brzuch, piątek klata brzuch, niedziela biceps i triceps

Cel cyklu

podniesienie masy mięśniowej oraz wagi + 6 kg

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

jw. po cyklu od mostek i drugi cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szczuplak tycie jedynie w brzuchu - szybko chudnę

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nic mi nie wiadomo

PPM (podstawowa przemiana materii)

5300 kilo kalorii dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Ok fakt, ale 36cm chudo wyglada na 184cm + to jak dopiero wyglada na 2m. Zresztą 35cm to ma sie chyba na starcie przy takim wzroscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Ważysz produkty które jesz? Napisałeś "jakieś kasze, ryże, kurczak", napisz to tak:
1. 100g owsianych + 200g sera + 500ml mleka
2. 200g kurczaka + 200g ryż + warzywa
3. itd.

bo tak jak napisałeś to nie daje żadnej informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
panowie tutaj nie ma tajemnic,dwa razy prosiłem o napisanie co zjadł wczoraj.Nie napisał czyli miska leży i koniec bicia piany.Kolejny który mysli że na płatkach sniadaniowych z mlekiem masę zrobi,była retencja na początku teraz stanęło proste i logiczne.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3570
bez jedzonka nie urośniesz :) wagon kaszy i odwiedzaj częściej sklepy mięsne

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
prawie 100kg i 2m i 36w łapie przypomnijcie sobie sylwetke ivana drago z rocky4 tez było 100-105kg a wygladał jak posąg wydaje mi sie ze koles jest poprostu zalamy niewie co ile ma je na pałe 2g czego ? biąłka ? wegli bo watpie ze tłuszczy gdyby nawet to co to jest 1600kcal i jakies tłuszcze to koło 2500 moze 3000 to jak on chce rosnać jak niektórzy przy 85kg jedza 4000-6000kcal by robic mase testa wg to bym podbił do 500-600mg tyg dece zostawił ale najwazniejsze jest jedzenie a co ma podlać jak on niewiem ile je ppm 5300 chłopie sprawdz co to znaczy a niepisz na pale jak z 2g na kg/mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
jw male dawki troche ja lecialem 2x wieksze przy wadze 82kg okolo 4800-5000kcal z tego wiekszosc wegle i tluszcze bialka szlo tylko 2,5g i zrobilem okolo 15kg w pasie zeszlo ze 104 na 96cm lapa z 37cm na 44cm ,teraz lece samego mixa 750mg week, po mostku doszlo do ponad 46cm ,pas 2cm na minus i jak skoncze mixa to polece 750mg cypio i 500mg deci week,potem dojde do 600 deci i 1g cypio zobaczymy jak po takich dawkach pojdzie ,potem mostek i znowu bombka ale inne srodki .Tak wiec zarcie trening i troche koksu w takiej kolejnosci kolego.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1499
Ja mam tylko 6cm mniej wzrostu, w łapie parę cm więcej i BF 18%, a wyglądam na dość szczupłego i przy tym zatłuszczonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1499
Sorry, za szybko się wysłało. Mam przy tym 82kg, a ten koleś ma 100. Niestety wygląda na to, że kolega jest wysokim grubasem z chudymi kończynami i ściemnił z tym bf 14%, żeby mu ludzie nie smęcili, żeby się pierwej odtłuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
35 cm w bicepsie i deka i teść chyba środki się buntują przy takim wymiarach i stażu;)

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2008
radze zbadac watrobe jak wygladaja rece i nogi ogolnie konczyny ? moze bie przerabiac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proviron

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium