SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie o to chodzi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
yo ziąąą
a teraz powaznie... interesuje sie kulturystyką (jeśli mozna to tak nazswac... po prostu macham żelaztwem) juz od jakeigos czasu a teraz jak zagłębiam sie w dalszą wiedze o ożywianiu regeneracji zdrowym trybie życia to dochodze do wniosku ż coś tu jest nie tak.

racja jestem hardgainerem ale nie chce jeść nie wiadomo czego i odpada całą przyjemnosć z jedzenia i co najważniejsze mam też inne zajęcia... nie wierze zeby w tym ięknym sporcie chodzilo o to zeby nie móc iść pograc w piłke albo chociaz pojechac sobie rowerem gdzies bo masa spadnie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jak jestes weganem czy innym roslinozerc0m to pogadaj tu z bardziej doswiadczonymi co na podobnych dietach jada (poszukaj w odzywianiu) - bo ja osobiscie sobie nie wyobrazam tego (no chyba ze ryby i przetwory zwierzece jak twarog itd uznajesz)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hh przez pol roku nie pozniej tak szczegolnie gdy ejstes hardgeinerem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36377
Jesli nie jestes zawodowcem ktory startuje i w pewnym stopniu zyje z kulturystyki to nie ma sensu podporzadkowywac wszystkiego silowni.Wiadomo ze jesli chcesz miec jakies rezultaty to pewnych zasad trzeba przestrzegac ale tez nie mozna sobie wszystkiego odmawiac. To silownie trzeba dopasowac do zycia a nie zycie do silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Kwestia priorytetow. Ja sobie nie wyobrazam ze w tym wieku moglbym nie pojsc na swietna impreze ze znajomymi. Zeby dobrze wygladac nie musze miec 45 cm na zyle. Cwicze sobie dla zdrowia i zeby wygladac jak mezczyzna a nie jakas mameja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja jestem odmiennego zdnia ale coz- taki urok tego sportu

Jersli juz teraz cienzko ci przytyc to pozniej bedziesz szarpal sie o kazdy 1 kg a kazda aktywnosc regularna fizyczna czy to granie w pilke czy jazda na rowerze bedzie cie oddalala od tego celu wykorzystujac zapasy ktore powiny isc na reg miesni

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
seba juz Ci mówiłem - nie chodzi mi zeby być Bóg wie jak wielki ale aby mieć ładne ciało coś na wzór akrobatów i być przy tym możliwie jak najbardziej sprawny

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-07-14 21:57:45

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ok ale zalezy ci na przyroscie miesni, nie wazne czy miesnie maja 36 czy 55 cm maja wspolna ceche potrzebuja diety i spokoju by rosnac. Co do osoby ktora nie wyobraza sie pojscia na impreze znam wiele osob ktore nie chodza na imprezy by im nie spaldlo i nie sa to dziadkowie ja sam nie chodze min z tego pwoodu a mam 18 lat i nie bede chodzil

A prwada jest taka ze wiekszosc osob bedzie ci mowic ze masz sie nei rpzejmowac i zyc jak zyjesz moze i cos w tym rpawdy ejst ale ja dodam do tego nie oczekuj przyrostow wielkim/pozniej wogole.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
później nie potrzebne mi będą raczej przyrosty.... jak osiągnę w miare ładny wygląd to pewnie przerw siłownie na rzecz piłki nożnej i sportów walki a do siłowni wrócę jak już będe mieć prace i nie bedemieć czasu na innz erzeczy

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Prawda jest taka ze narazie chcesz.
Co kolwiek bys nie myslal o moim/innych zdaniu bez diety i stylu zycia adekwatnego do tego sportu nie osiagniesz tej figory i miensi do ktorych dazysz. Bo co z tego ze ebdziesz swietnie cwiczyl na silowni jak nie zjesz tego co powinienes/ spalisz grajac pol dnia w pilke/ wypijes zna imprezie/ nie ebdziesz mial 8h dla regeneracji miesniowej. Pozatym utrzymana wartwe miesiowa nie tak latwo utrzymac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
nie zjesz tego co powinieneswłaśnie zabieram sie za diete/ spalisz grajac pol dnia w pilke/ wypijes zna impreziestaram sie nie chodzic na imprezy.. ot moze jakies piwko raz na pare tygodni/ nie ebdziesz mial 8h dla regeneracji miesniowejmam

problemem jest piłka i inne aktywności ale to chyba da sie przeboleć

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36377
Ogolnie chodzi o to zeby w wieku 40 lat nie zalowac ze najlepsze lata swojego zycia spedzilo sie na odmawianiu sobie wszystkiego. Ja wychodze z zalozenia ze nie mozna byc skrajnym asceta ani skrajnym hedonistom(chociaz to akurat bardzo przyjemna opcja).Trzeba znalezc zloty srodek i wszystko umiec ze soba pogodzic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa na wakacje moje odczucia

Następny temat

szultka.com.pl i ich sprzęt

WHEY premium